Delcevo Forum


Best Forum
 
HomeHome  БарајБарај  Latest imagesLatest images  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

Видете ги мислењата без одговор
 

Pc & Интернет

 
ТемиМислења
Последно мислење
Нема нови мислења

Хардвер

Графички картици, звучни карти, спецификации, процесори, ова она .. Се можете да најдете тука.
Модератор: miaaa
312Нед 14 Дек 2008 - 21:39
RejzR Каква Конфигурација Имате ?
Нема нови мислења

Софтвер

Freeware, shareware, GPL програмчиња.. Секакви муабети поврзани со програми овде..
Модератор: miaaa
10202Нед 31 Мај 2009 - 17:08
|_rAp_CitY_| BPM Студио микс програма
Нема нови мислења

Оперативни системи

Windows, Linux, MacOS.. Прашања, помош, програмчиња..
Модератор: miaaa
324Пон 9 Јун 2008 - 19:14
kucka Пропости Кај Windows Xp
Нема нови мислења

mIRC

Логови од ирц муабети, мајтапи и глупости, mIRC скритпи, ботови, скрпитирања и акцеси
Модератор: miaaa
5171Нед 6 Jул 2008 - 13:36
[[kicX]] mIRC логови
Нема нови мислења

Општо

Дискусии за интернет провајдери, конекции, нови интересни сајтчиња...
Модератор: miaaa
991Сре 23 Апр 2008 - 14:40
Dark_[T]_X Каков интернет користите
Pc & Интернет Empty
Recently shared images
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters

Нови мислењаНови мислењаНема нови мислењаНема нови мислења  Форумот е заклученФорумот е заклучен