Delcevo Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Delcevo Forum

Best Forum
 
HomeHome  БарајБарај  Latest imagesLatest images  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

 

 Пропости Кај Windows Xp

Go down 
3 posters
АвторПорака
Aleksandar
Admin
Aleksandar


Број на мислења : 288
Age : 40
Location : Најверојатно Дома...
Registration date : 2007-12-31

Пропости Кај Windows Xp Empty
ПишувањеПредмет: Пропости Кај Windows Xp   Пропости Кај Windows Xp Icon_minitimeСаб 26 Јан 2008 - 22:00

што мислите има ли Windows XP некои пропусти во системот и има ли некои додатоци плус што би сакале да ги има?
Вратете се на почетокот Go down
http://HostingMacedonia.com
Aleksandar
Admin
Aleksandar


Број на мислења : 288
Age : 40
Location : Најверојатно Дома...
Registration date : 2007-12-31

Пропости Кај Windows Xp Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пропости Кај Windows Xp   Пропости Кај Windows Xp Icon_minitimeЧет 31 Јан 2008 - 15:37

Не знаете или нема ? alien
Вратете се на почетокот Go down
http://HostingMacedonia.com
Shop4e
ПочетникБрој на мислења : 2
Registration date : 2008-04-15

Пропости Кај Windows Xp Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пропости Кај Windows Xp   Пропости Кај Windows Xp Icon_minitimeВто 15 Апр 2008 - 23:19

Ima ...Zabravile da go izbacat dos i u vaja verzija:)) Basketball
Вратете се на почетокот Go down
kucka
Зависник
kucka


Број на мислења : 240
Age : 39
Location : Moon Kingdom - Earth
Registration date : 2008-01-03

Пропости Кај Windows Xp Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пропости Кај Windows Xp   Пропости Кај Windows Xp Icon_minitimeПон 9 Јун 2008 - 19:14

Не се разбирам јас у windows али јас имам Xp и арен ми е Razz
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content

Пропости Кај Windows Xp Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пропости Кај Windows Xp   Пропости Кај Windows Xp Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Пропости Кај Windows Xp
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Windows Vista

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Delcevo Forum :: Pc & Интернет :: Оперативни системи-
Отиди до: