Delcevo Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Delcevo Forum

Best Forum
 
HomeHome  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

 

 Праќање смс пораки бесплатно

Go down 
+3
crazycko
miaaa
Aleksandar
7 posters
АвторПорака
Aleksandar
Admin
Aleksandar


Број на мислења : 288
Age : 38
Location : Најверојатно Дома...
Registration date : 2007-12-31

Праќање смс пораки бесплатно Empty
ПишувањеПредмет: Праќање смс пораки бесплатно   Праќање смс пораки бесплатно Icon_minitimeПон 31 Дек 2007 - 19:10

www.everyday.com registrirajte se a moze i www.wadja.com
Вратете се на почетокот Go down
http://HostingMacedonia.com
miaaa
Напреден член
miaaa


Број на мислења : 90
Registration date : 2008-01-05

Праќање смс пораки бесплатно Empty
ПишувањеПредмет: Re: Праќање смс пораки бесплатно   Праќање смс пораки бесплатно Icon_minitimeСаб 12 Јан 2008 - 16:01

oh..gabe e..hihih nemozam da se logiram me zeza neso
Вратете се на почетокот Go down
crazycko
Admin
crazycko


Број на мислења : 231
Age : 39
Location : Germany
Registration date : 2007-12-31

Праќање смс пораки бесплатно Empty
ПишувањеПредмет: Re: Праќање смс пораки бесплатно   Праќање смс пораки бесплатно Icon_minitimeСаб 12 Јан 2008 - 16:29

На www.wadja.com се регнав се супер и пишав некоја смс ама не стигнала ниедна од нив, а мене ми кажа дека се сите успешно пратени.Хм хм хм малку ме збуна тоа а и незнам што му е филмот, зш не стигнале. Question

_________________
Праќање смс пораки бесплатно 1919m3v26vlf5u
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonia.0rg.fr/
kucka
Зависник
kucka


Број на мислења : 240
Age : 37
Location : Moon Kingdom - Earth
Registration date : 2008-01-03

Праќање смс пораки бесплатно Empty
ПишувањеПредмет: Re: Праќање смс пораки бесплатно   Праќање смс пораки бесплатно Icon_minitimeСаб 12 Јан 2008 - 17:47

Да јас затоа не се регнувам на вакви сајтови една другарка ми кажа дека џабе се регнала кога не и стигале пораките tongue

_________________
Праќање смс пораки бесплатно 588701cygbxcns6d
Вратете се на почетокот Go down
Aleksandar
Admin
Aleksandar


Број на мислења : 288
Age : 38
Location : Најверојатно Дома...
Registration date : 2007-12-31

Праќање смс пораки бесплатно Empty
ПишувањеПредмет: Re: Праќање смс пораки бесплатно   Праќање смс пораки бесплатно Icon_minitimeСаб 12 Јан 2008 - 20:44

epa ako ne probas nema da znaes cheers
Вратете се на почетокот Go down
http://HostingMacedonia.com
crazycko
Admin
crazycko


Број на мислења : 231
Age : 39
Location : Germany
Registration date : 2007-12-31

Праќање смс пораки бесплатно Empty
ПишувањеПредмет: Re: Праќање смс пораки бесплатно   Праќање смс пораки бесплатно Icon_minitimeНед 20 Јан 2008 - 23:30

Имаш право и тоа, ама сеа се прам пишман и шо пробав хехехехе си ги истрошив буквите за џабе lol! Следен пат не ни пробвам, златен мобилен од таму стигнуваат сигурно, можи не секогаш навреме ама стигнуваат хехехе tongue

_________________
Праќање смс пораки бесплатно 1919m3v26vlf5u
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonia.0rg.fr/
Aleksandar
Admin
Aleksandar


Број на мислења : 288
Age : 38
Location : Најверојатно Дома...
Registration date : 2007-12-31

Праќање смс пораки бесплатно Empty
ПишувањеПредмет: Re: Праќање смс пораки бесплатно   Праќање смс пораки бесплатно Icon_minitimeНед 20 Јан 2008 - 23:52

epaa sa ubavo znaete deka na denesno vreme nema nisto za dzabe Smile


AKO NE ZNAES STO E UBAVO PRASAJ KOLKU E PARI lol!
Вратете се на почетокот Go down
http://HostingMacedonia.com
|_rAp_CitY_|
Напреден член
|_rAp_CitY_|


Број на мислења : 54
Registration date : 2008-01-05

Праќање смс пораки бесплатно Empty
ПишувањеПредмет: Re: Праќање смс пораки бесплатно   Праќање смс пораки бесплатно Icon_minitimeПон 28 Јан 2008 - 15:16

Od wadja ne se prakjaat porakite, tava ti e Mizi trajko da te mamam.
Вратете се на почетокот Go down
Aleksandar
Admin
Aleksandar


Број на мислења : 288
Age : 38
Location : Најверојатно Дома...
Registration date : 2007-12-31

Праќање смс пораки бесплатно Empty
ПишувањеПредмет: Re: Праќање смс пораки бесплатно   Праќање смс пораки бесплатно Icon_minitimeВто 29 Јан 2008 - 0:18

ne znam sestra mi praka od wadja i sekogas so porakite e se ok
Вратете се на почетокот Go down
http://HostingMacedonia.com
Dark_[T]_X
Зависник
Dark_[T]_X


Број на мислења : 227
Registration date : 2007-12-31

Праќање смс пораки бесплатно Empty
ПишувањеПредмет: Re: Праќање смс пораки бесплатно   Праќање смс пораки бесплатно Icon_minitimeСре 30 Јан 2008 - 4:24

ja pa ne se ni zamaram cim vikate ne deka porakite ne se prakaa Very Happy
od mob posigurno nema .
Вратете се на почетокот Go down
black_dmx
ПочетникБрој на мислења : 4
Registration date : 2008-04-18

Праќање смс пораки бесплатно Empty
ПишувањеПредмет: Re: Праќање смс пораки бесплатно   Праќање смс пораки бесплатно Icon_minitimeПет 18 Апр 2008 - 2:18

Probajte i na www.3jam.com malce poslozeno e
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content

Праќање смс пораки бесплатно Empty
ПишувањеПредмет: Re: Праќање смс пораки бесплатно   Праќање смс пораки бесплатно Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Праќање смс пораки бесплатно
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Delcevo Forum :: Pc & Интернет :: Општо-
Отиди до: