Delcevo Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Delcevo Forum

Best Forum
 
HomeHome  БарајБарај  Latest imagesLatest images  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

 

 Бисерчиња

Go down 
3 posters
АвторПорака
crazycko
Admin
crazycko


Број на мислења : 231
Age : 41
Location : Germany
Registration date : 2007-12-31

Бисерчиња Empty
ПишувањеПредмет: Бисерчиња   Бисерчиња Icon_minitimeПон 31 Дек 2007 - 19:35

Sekoj ima po nekoe biser4e pa povelete i kazete si da se nasmeeme malku Laughing
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonia.0rg.fr/
kucka
Зависник
kucka


Број на мислења : 240
Age : 39
Location : Moon Kingdom - Earth
Registration date : 2008-01-03

Бисерчиња Empty
ПишувањеПредмет: Re: Бисерчиња   Бисерчиња Icon_minitimeЧет 3 Јан 2008 - 8:07

Ленка другарка ми е закон за бисери...хихихи..еве неколку шо ми текнааSmile

- Колку кифли сме?

- Нема врска семилијарни сме.

-Леле ама хикс од Суперкикс

- Ситуација: еден чичко ја прашува каде стои 24....Ленка: "Го гледаш патецов, право по него "

хихихи ај доста е...едно време ги запишував ако ми текне уште нешто ќе додадам Wink
Вратете се на почетокот Go down
miaaa
Напреден член
miaaa


Број на мислења : 90
Registration date : 2008-01-05

Бисерчиња Empty
ПишувањеПредмет: Re: Бисерчиња   Бисерчиња Icon_minitimeНед 6 Јан 2008 - 17:01

uhh epa vaka posto mnogu sakam da imam plava kosa.. sekogas koga ke me prasat kakva kosa imas odgovaram : "Jas sum plavusa so crn koren" Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
miaaa
Напреден член
miaaa


Број на мислења : 90
Registration date : 2008-01-05

Бисерчиња Empty
ПишувањеПредмет: Re: Бисерчиња   Бисерчиња Icon_minitimeЧет 10 Јан 2008 - 21:17

povtorno biser4e od mene hahah dodeka v4era se setavme niz krusevo jas si igrav so snegot i edno vreme i velam na sestrami "snegot navistina e suv" namesto tvrd jas suv haha
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content

Бисерчиња Empty
ПишувањеПредмет: Re: Бисерчиња   Бисерчиња Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Бисерчиња
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Delcevo Forum :: Забава :: Хумор-
Отиди до: