Delcevo Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Delcevo Forum

Best Forum
 
HomeHome  БарајБарај  Latest imagesLatest images  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

 

 Омилена марка на автомобил

Go down 
+5
Александар-
kucka
raperka^^
crazycko
InfinityCafe
9 posters
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
crazycko
Admin
crazycko


Број на мислења : 231
Age : 41
Location : Germany
Registration date : 2007-12-31

Омилена марка на автомобил - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Омилена марка на автомобил   Омилена марка на автомобил - Page 2 Icon_minitimeНед 20 Јан 2008 - 20:12

Потполно те подржувам Eclipso е 5каааааа кола поарна здравје, ни мерцедесот не му е равен да не ко ментирам за други хехехе... А пумата арна е ме носи од а до б, па и за да ја настегаш по автопат не е лоша, единствената мана му е шо е многу лесна нема ни цел тон, па некогаш ми се крева косата нагоре ако ја стегнам на туража хехехех, мислиш ке летни на некоја страна Razz Ама задоволна сум фала богу досега, па за иднина ке гледам да барам едно Eclipso хехехе Laughing
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonia.0rg.fr/
Aleksandar
Admin
Aleksandar


Број на мислења : 288
Age : 40
Location : Најверојатно Дома...
Registration date : 2007-12-31

Омилена марка на автомобил - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Омилена марка на автомобил   Омилена марка на автомобил - Page 2 Icon_minitimeНед 20 Јан 2008 - 23:58

ajde de kakva i da e u zivo tuka pred se e mercedes i BMW cheers
Вратете се на почетокот Go down
http://HostingMacedonia.com
Dark_[T]_X
Зависник
Dark_[T]_X


Број на мислења : 227
Registration date : 2007-12-31

Омилена марка на автомобил - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Омилена марка на автомобил   Омилена марка на автомобил - Page 2 Icon_minitimeВто 22 Јан 2008 - 6:03

haha i kaj mene e lenka Tigrata na avtopat cinis leta ne odi po patot Smile)))

Eclipse zakon!!!!
Вратете се на почетокот Go down
Aleksandar
Admin
Aleksandar


Број на мислења : 288
Age : 40
Location : Најверојатно Дома...
Registration date : 2007-12-31

Омилена марка на автомобил - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Омилена марка на автомобил   Омилена марка на автомобил - Page 2 Icon_minitimeСаб 26 Јан 2008 - 21:58

вие си знаете Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
http://HostingMacedonia.com
Dark_[T]_X
Зависник
Dark_[T]_X


Број на мислења : 227
Registration date : 2007-12-31

Омилена марка на автомобил - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Омилена марка на автомобил   Омилена марка на автомобил - Page 2 Icon_minitimeСаб 26 Јан 2008 - 22:21

more nekoj ni nema nikakva a nie pa sakame Eclipse Very Happy nekoj se raduva i na Fice,,abe kakva i da e samo da sluzi da ne odis peski
Вратете се на почетокот Go down
Aleksandar
Admin
Aleksandar


Број на мислења : 288
Age : 40
Location : Најверојатно Дома...
Registration date : 2007-12-31

Омилена марка на автомобил - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Омилена марка на автомобил   Омилена марка на автомобил - Page 2 Icon_minitimeСаб 26 Јан 2008 - 22:25

хехехех пешки закон супер разонода lol!
Вратете се на почетокот Go down
http://HostingMacedonia.com
|_rAp_CitY_|
Напреден член
|_rAp_CitY_|


Број на мислења : 54
Registration date : 2008-01-05

Омилена марка на автомобил - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Омилена марка на автомобил   Омилена марка на автомобил - Page 2 Icon_minitimeПон 28 Јан 2008 - 15:19

Audi A4 V8 310 kona....
Вратете се на почетокот Go down
|_rAp_CitY_|
Напреден член
|_rAp_CitY_|


Број на мислења : 54
Registration date : 2008-01-05

Омилена марка на автомобил - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Омилена марка на автомобил   Омилена марка на автомобил - Page 2 Icon_minitimeПон 28 Јан 2008 - 15:21

Lincoln Navigator 2007

Cadillac Escalade 2007
Вратете се на почетокот Go down
Aleksandar
Admin
Aleksandar


Број на мислења : 288
Age : 40
Location : Најверојатно Дома...
Registration date : 2007-12-31

Омилена марка на автомобил - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Омилена марка на автомобил   Омилена марка на автомобил - Page 2 Icon_minitimeВто 29 Јан 2008 - 0:29

|_rAp_CitY_| напиша:
Lincoln Navigator 2007

Cadillac Escalade 2007

tie koli ne se za makedonski patista
Вратете се на почетокот Go down
http://HostingMacedonia.com
Александар-
Напреден член
Александар-


Број на мислења : 51
Registration date : 2008-01-03

Омилена марка на автомобил - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Омилена марка на автомобил   Омилена марка на автомобил - Page 2 Icon_minitimeНед 24 Фед 2008 - 19:44

Омилена марка на автомобил - Page 2 Fico
i so taa kola nekoj ke e zadovolen!!
Вратете се на почетокот Go down
Dark_[T]_X
Зависник
Dark_[T]_X


Број на мислења : 227
Registration date : 2007-12-31

Омилена марка на автомобил - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Омилена марка на автомобил   Омилена марка на автомобил - Page 2 Icon_minitimeСре 23 Апр 2008 - 14:46

Tuka si vo pravo SmeSk0_- Smile) i taFa e vozilo
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content

Омилена марка на автомобил - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Омилена марка на автомобил   Омилена марка на автомобил - Page 2 Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Омилена марка на автомобил
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Delcevo Forum :: Забава :: Друго-
Отиди до: