Delcevo Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Delcevo Forum

Best Forum
 
HomeHome  БарајБарај  Latest imagesLatest images  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

 

 Евровизија 2008

Go down 
АвторПорака
kucka
Зависник
kucka


Број на мислења : 240
Age : 39
Location : Moon Kingdom - Earth
Registration date : 2008-01-03

Евровизија 2008 Empty
ПишувањеПредмет: Евровизија 2008   Евровизија 2008 Icon_minitimeПон 9 Јун 2008 - 19:33

Знам дека помина Евровизијата, ама очигледно на никој не му текнало па еве јас се вратив и да не останам покуса да си отворам тема lol!

Какви се вашите впечатоци од годинешнава Евровизија? Кој ви беше фаворит? Ви се допадна ли Русија или сметате дека некој друг требаше да победи? Дали мислите дека е неферски што Македонија не влезе во финале? и се што имате да изјавите повелете, пишете си flower
Вратете се на почетокот Go down
 
Евровизија 2008
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Filmovi na HBO od 01.Jan do 03. Jan 2008
» DanceMix 2008
» Avantasia - The Scarecrow (2008)

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Delcevo Forum :: Забава :: Музика-
Отиди до: