Delcevo Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Delcevo Forum

Best Forum
 
HomeHome  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

 

 Македонски избор за песна за Евровизија 2008

Go down 
5 posters

Кој е вашиот фаворит за Евровизија??
1. Врчак, Тамара и Адриан Гаџа
Македонски избор за песна за Евровизија 2008 Vote_lcap0%Македонски избор за песна за Евровизија 2008 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
2. Елвир Мекиќ
Македонски избор за песна за Евровизија 2008 Vote_lcap33%Македонски избор за песна за Евровизија 2008 Vote_rcap
 33% [ 1 ]
3. Ламбе Алабаковски
Македонски избор за песна за Евровизија 2008 Vote_lcap33%Македонски избор за песна за Евровизија 2008 Vote_rcap
 33% [ 1 ]
4. Гиш
Македонски избор за песна за Евровизија 2008 Vote_lcap0%Македонски избор за песна за Евровизија 2008 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
5. Анета Качуркова
Македонски избор за песна за Евровизија 2008 Vote_lcap0%Македонски избор за песна за Евровизија 2008 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
6. Ристо Самарџиев
Македонски избор за песна за Евровизија 2008 Vote_lcap0%Македонски избор за песна за Евровизија 2008 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
7. Ноне
Македонски избор за песна за Евровизија 2008 Vote_lcap33%Македонски избор за песна за Евровизија 2008 Vote_rcap
 33% [ 1 ]
8. Влатко Илиевски
Македонски избор за песна за Евровизија 2008 Vote_lcap0%Македонски избор за песна за Евровизија 2008 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
9. Туна
Македонски избор за песна за Евровизија 2008 Vote_lcap0%Македонски избор за песна за Евровизија 2008 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
10. Некој друг
Македонски избор за песна за Евровизија 2008 Vote_lcap0%Македонски избор за песна за Евровизија 2008 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Општо гласови : 3
 

АвторПорака
crazycko
Admin
crazycko


Број на мислења : 231
Age : 39
Location : Germany
Registration date : 2007-12-31

Македонски избор за песна за Евровизија 2008 Empty
ПишувањеПредмет: Македонски избор за песна за Евровизија 2008   Македонски избор за песна за Евровизија 2008 Icon_minitimeПон 28 Јан 2008 - 3:09

Еве една мала анкета за Евровизијата...Што мислите, според вас, кој најмногу заслужува да не претставува оваа година Question Повелете гласајтеRazz

Македонски избор за песна за Евровизија 2008 Evrovision_logo

_________________
Македонски избор за песна за Евровизија 2008 1919m3v26vlf5u
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonia.0rg.fr/
kucka
Зависник
kucka


Број на мислења : 240
Age : 37
Location : Moon Kingdom - Earth
Registration date : 2008-01-03

Македонски избор за песна за Евровизија 2008 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Македонски избор за песна за Евровизија 2008   Македонски избор за песна за Евровизија 2008 Icon_minitimeПон 4 Фед 2008 - 4:49

Малку е лоша анкетава.
Неможеш да кажеш кој најмногу заслужува кога не сме го виделе финалниот продукт на песните.
Од тоа што јас го видов на демото 90% од песните се катастрофа... песните на Паркети, Нокаут, Ристо Самарџиев и Ноне ми се најнадежни но, ништо не се знае што ќе се случи.
Сепак станува збор за демо снимки.Еве ги демо снимките од песните.
Слушнете ги па коментирајте.

_________________
Македонски избор за песна за Евровизија 2008 588701cygbxcns6d
Вратете се на почетокот Go down
kucka
Зависник
kucka


Број на мислења : 240
Age : 37
Location : Moon Kingdom - Earth
Registration date : 2008-01-03

Македонски избор за песна за Евровизија 2008 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Македонски избор за песна за Евровизија 2008   Македонски избор за песна за Евровизија 2008 Icon_minitimeПон 4 Фед 2008 - 5:05

lol!

http://jakov.blog.com.mk/comment/reply/132667

Слушнете ја песната на нашето прасе Боки со која мислеше тој да настапува и да победи на изборот за песна на евровизија... јас нема да коментирам ви оставам тоа на вас. lol!

_________________
Македонски избор за песна за Евровизија 2008 588701cygbxcns6d
Вратете се на почетокот Go down
Aleksandar
Admin
Aleksandar


Број на мислења : 288
Age : 38
Location : Најверојатно Дома...
Registration date : 2007-12-31

Македонски избор за песна за Евровизија 2008 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Македонски избор за песна за Евровизија 2008   Македонски избор за песна за Евровизија 2008 Icon_minitimeВто 5 Фед 2008 - 0:56

glasam za none Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
http://HostingMacedonia.com
crazycko
Admin
crazycko


Број на мислења : 231
Age : 39
Location : Germany
Registration date : 2007-12-31

Македонски избор за песна за Евровизија 2008 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Македонски избор за песна за Евровизија 2008   Македонски избор за песна за Евровизија 2008 Icon_minitimeВто 5 Фед 2008 - 2:04

Песната на Ноне е убава, ама и оваа на Ламбе Алабаковски многу ми се свиѓа... Не би било лошо да оди тој на Евровизија, јас би го поддржала Smile Smile Smile

_________________
Македонски избор за песна за Евровизија 2008 1919m3v26vlf5u
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonia.0rg.fr/
Dark_[T]_X
Зависник
Dark_[T]_X


Број на мислења : 227
Registration date : 2007-12-31

Македонски избор за песна за Евровизија 2008 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Македонски избор за песна за Евровизија 2008   Македонски избор за песна за Евровизија 2008 Icon_minitimeПет 15 Фед 2008 - 2:05

lol! pesnata na Praseto na gnasata Boki c C c C C C c abe taa ne za na radio a ne za na Evrosong ..boze sacuvaj Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Александар-
Напреден член
Александар-


Број на мислења : 51
Registration date : 2008-01-03

Македонски избор за песна за Евровизија 2008 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Македонски избор за песна за Евровизија 2008   Македонски избор за песна за Евровизија 2008 Icon_minitimeПон 25 Фед 2008 - 16:28

taa godina makedonskio evrosong e za nikade.Epten krs!!!Ako ne sme posledni ja te
Вратете се на почетокот Go down
kucka
Зависник
kucka


Број на мислења : 240
Age : 37
Location : Moon Kingdom - Earth
Registration date : 2008-01-03

Македонски избор за песна за Евровизија 2008 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Македонски избор за песна за Евровизија 2008   Македонски избор за песна за Евровизија 2008 Icon_minitimeПон 9 Јун 2008 - 19:28

Заврши Евровозија а ни едно мислење..ту бре

Иначе песната на Тамарата е срање, беше за мене срање уште пред да победи, срање беше кога победи, и срање си остана до ден денешен Razz

_________________
Македонски избор за песна за Евровизија 2008 588701cygbxcns6d
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content

Македонски избор за песна за Евровизија 2008 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Македонски избор за песна за Евровизија 2008   Македонски избор за песна за Евровизија 2008 Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Македонски избор за песна за Евровизија 2008
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Filmovi na HBO od 01.Jan do 03. Jan 2008
» DanceMix 2008

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Delcevo Forum :: Забава :: Музика-
Отиди до: