Delcevo Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Delcevo Forum

Best Forum
 
HomeHome  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

 

 Recycle Bin

Go down 
АвторПорака
crazycko
Admin
crazycko


Број на мислења : 231
Age : 39
Location : Germany
Registration date : 2007-12-31

Recycle Bin Empty
ПишувањеПредмет: Recycle Bin   Recycle Bin Icon_minitimeПет 11 Јан 2008 - 2:47

Често на многу теми се пишани секаков вид на коментари на кои воопшто не им е таму место воопшто.
Па затоа еве да не ги бршеме постовите повеќе, како случајно ви фали некој пост сигурно ке го најдете тука.
Модератори, повелете темата е отворена и можите да префрлувате се што мислите дека не е на соодветно место.
Поздрав Razz

_________________
Recycle Bin 1919m3v26vlf5u
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonia.0rg.fr/
 
Recycle Bin
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Delcevo Forum :: Recycle Bin-
Отиди до: