Delcevo Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Delcevo Forum

Best Forum
 
HomeHome  БарајБарај  Latest imagesLatest images  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

 

 Каков е вашиот стил

Go down 
3 posters
АвторПорака
miaaa
Напреден член
miaaa


Број на мислења : 90
Registration date : 2008-01-05

Каков е вашиот стил Empty
ПишувањеПредмет: Каков е вашиот стил   Каков е вашиот стил Icon_minitimeЧет 10 Јан 2008 - 20:26

Sekoj 4ovek na zemjata planeta ima svoj stil. Tuka ke mozete da napisete nesto za vasiot stil, da stavete sliki vo vrska za so vasiot stil, koj se grizi za vasiot stil, od kade kupuvate garderoba, dali e vazno alistata da bidat od poznata marka i drugi raboti vo vrska so stiliot..

Epa vaka.. ne sum nekoj sportski tip,nitu eleganten.. Si imam svoj stil i ne sakam nikoj da go kopira ili jas da kopiram..Alistata ne mi e vazno dali ke bidat od nekoja poznata marka vazno mi e da mi se ubavi i vo niv da se 4ustuvam dobro..Za mojot stil se grizam li4no jas (i imam zelba da stanam stilist xaxaax). Kupuvam od kaj sto ke stignam haha od kade ke mi se dopadne od tamu..sliki ke stavam podocna bidejki sega nemozam da najdam..
Вратете се на почетокот Go down
Aleksandar
Admin
Aleksandar


Број на мислења : 288
Age : 39
Location : Најверојатно Дома...
Registration date : 2007-12-31

Каков е вашиот стил Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каков е вашиот стил   Каков е вашиот стил Icon_minitimeСаб 12 Јан 2008 - 6:18

SPORT lol!
Вратете се на почетокот Go down
http://HostingMacedonia.com
miaaa
Напреден член
miaaa


Број на мислења : 90
Registration date : 2008-01-05

Каков е вашиот стил Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каков е вашиот стил   Каков е вашиот стил Icon_minitimeСаб 12 Јан 2008 - 16:03

hihi ubav stil e i toj pa daj kazi ni nesto poveke za nego ili stavi sliki Smile
Вратете се на почетокот Go down
Dark_[T]_X
Зависник
Dark_[T]_X


Број на мислења : 227
Registration date : 2007-12-31

Каков е вашиот стил Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каков е вашиот стил   Каков е вашиот стил Icon_minitimeПет 25 Јан 2008 - 4:46

mojot stil e celosno sportski Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Aleksandar
Admin
Aleksandar


Број на мислења : 288
Age : 39
Location : Најверојатно Дома...
Registration date : 2007-12-31

Каков е вашиот стил Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каков е вашиот стил   Каков е вашиот стил Icon_minitimeСаб 26 Јан 2008 - 22:42

miaaa напиша:
hihi ubav stil e i toj pa daj kazi ni nesto poveke za nego ili stavi sliki Smile



koga ke se slikam Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
http://HostingMacedonia.com
Sponsored content





Каков е вашиот стил Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каков е вашиот стил   Каков е вашиот стил Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Каков е вашиот стил
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Delcevo Forum :: Од Животот :: Мода и Убавина-
Отиди до: