Delcevo Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Delcevo Forum

Best Forum
 
HomeHome  БарајБарај  Latest imagesLatest images  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

 

 Озборувања

Go down 
+3
Aleksandar
miaaa
crazycko
7 posters
Отиди на страна : 1, 2  Next
АвторПорака
crazycko
Admin
crazycko


Број на мислења : 231
Age : 41
Location : Germany
Registration date : 2007-12-31

Озборувања Empty
ПишувањеПредмет: Озборувања   Озборувања Icon_minitimeВто 8 Јан 2008 - 0:19

"Денес го видов онај лелееее како беше облечен" или "леле знајте онаа со кој дудла?"...
Ваков вид на муабетчиња би одговарале на оваа тема.Па ајде луѓе, гарантирам секој знае по нешто за некој ама си ќути.
Ајде истресете си ги душичките тука, сигурно ке има нешто што ке ни се најде на сите да ни отворе некој Чамче муабет. Razz
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonia.0rg.fr/
miaaa
Напреден член
miaaa


Број на мислења : 90
Registration date : 2008-01-05

Озборувања Empty
ПишувањеПредмет: Re: Озборувања   Озборувања Icon_minitimeВто 8 Јан 2008 - 15:54

hahahahaaaa super,interesna,zanimliva tema.. Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Aleksandar
Admin
Aleksandar


Број на мислења : 288
Age : 40
Location : Најверојатно Дома...
Registration date : 2007-12-31

Озборувања Empty
ПишувањеПредмет: Re: Озборувања   Озборувања Icon_minitimeПет 11 Јан 2008 - 7:11

na Dark_[T]_X zenskata mu e tuka i nikakov go nema ni po forum ni po msn ni po mirc a bogami ni uzivo sa bas e kako zaspana ubavica Sleep
Вратете се на почетокот Go down
http://HostingMacedonia.com
kucka
Зависник
kucka


Број на мислења : 240
Age : 39
Location : Moon Kingdom - Earth
Registration date : 2008-01-03

Озборувања Empty
ПишувањеПредмет: Re: Озборувања   Озборувања Icon_minitimeПет 11 Јан 2008 - 12:41

хахахах.. е што дека..остајте го човекот чим е заљубен Razz
А од каде е женската негова..или студира некаде надвор ?
Вратете се на почетокот Go down
Aleksandar
Admin
Aleksandar


Број на мислења : 288
Age : 40
Location : Најверојатно Дома...
Registration date : 2007-12-31

Озборувања Empty
ПишувањеПредмет: Re: Озборувања   Озборувања Icon_minitimeПет 11 Јан 2008 - 21:43

Sredno skolo u sk i zenzo da ne se lutis oti te ogovaram takvaa e temata Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
http://HostingMacedonia.com
crazycko
Admin
crazycko


Број на мислења : 231
Age : 41
Location : Germany
Registration date : 2007-12-31

Озборувања Empty
ПишувањеПредмет: Re: Озборувања   Озборувања Icon_minitimeСаб 12 Јан 2008 - 0:25

Хахахахаха ... чекајте јас да одам кај Јане, после и он нема да го видите на компјутер Razz нели е така бејби а а а а а а Question Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonia.0rg.fr/
kucka
Зависник
kucka


Број на мислења : 240
Age : 39
Location : Moon Kingdom - Earth
Registration date : 2008-01-03

Озборувања Empty
ПишувањеПредмет: Re: Озборувања   Озборувања Icon_minitimeСаб 12 Јан 2008 - 4:29

леле на оваа crazycko ама и се тресе газето на аватарот lol!
Вратете се на почетокот Go down
Aleksandar
Admin
Aleksandar


Број на мислења : 288
Age : 40
Location : Најверојатно Дома...
Registration date : 2007-12-31

Озборувања Empty
ПишувањеПредмет: Re: Озборувања   Озборувања Icon_minitimeСаб 12 Јан 2008 - 6:21

ke go potrese malko pa pa ke smene avatar Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
http://HostingMacedonia.com
crazycko
Admin
crazycko


Број на мислења : 231
Age : 41
Location : Germany
Registration date : 2007-12-31

Озборувања Empty
ПишувањеПредмет: Re: Озборувања   Озборувања Icon_minitimeСаб 12 Јан 2008 - 6:30

Вие двата да му се фатите за опшот на магарево хахахахаха lol! е тка, сте нашле мене тука да ме оговарате Razz
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonia.0rg.fr/
kucka
Зависник
kucka


Број на мислења : 240
Age : 39
Location : Moon Kingdom - Earth
Registration date : 2008-01-03

Озборувања Empty
ПишувањеПредмет: Re: Озборувања   Озборувања Icon_minitimeСаб 12 Јан 2008 - 6:38

Леле Александар замисли да е досадна ко магаренцево lol!
Вратете се на почетокот Go down
crazycko
Admin
crazycko


Број на мислења : 231
Age : 41
Location : Germany
Registration date : 2007-12-31

Озборувања Empty
ПишувањеПредмет: Re: Озборувања   Озборувања Icon_minitimeСаб 12 Јан 2008 - 6:47

Мор козо, мене ли најде да ме оговараш Question ке те .... за пример да знајш хехехехехе Laughing
Немој да не почнам јас да си брчам тука, ке треба уште еден Форум да креваме хахахаха Razz
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonia.0rg.fr/
kucka
Зависник
kucka


Број на мислења : 240
Age : 39
Location : Moon Kingdom - Earth
Registration date : 2008-01-03

Озборувања Empty
ПишувањеПредмет: Re: Озборувања   Озборувања Icon_minitimeСаб 12 Јан 2008 - 7:22

lol!ако сис за брчење е отворена...
Вратете се на почетокот Go down
Dark_[T]_X
Зависник
Dark_[T]_X


Број на мислења : 227
Registration date : 2007-12-31

Озборувања Empty
ПишувањеПредмет: Re: Озборувања   Озборувања Icon_minitimeПон 14 Јан 2008 - 4:17

abe zenzo Very Happy:D:D:D: oti taka dumas nemame :Dele si beteri mene
oti ne si kazes
Smile)))))))))
Вратете се на почетокот Go down
Aleksandar
Admin
Aleksandar


Број на мислења : 288
Age : 40
Location : Најверојатно Дома...
Registration date : 2007-12-31

Озборувања Empty
ПишувањеПредмет: Re: Озборувања   Озборувања Icon_minitimeПон 14 Јан 2008 - 4:24

nema vrska ne e tocno ti lazes Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
http://HostingMacedonia.com
kucka
Зависник
kucka


Број на мислења : 240
Age : 39
Location : Moon Kingdom - Earth
Registration date : 2008-01-03

Озборувања Empty
ПишувањеПредмет: Re: Озборувања   Озборувања Icon_minitimeПон 14 Јан 2008 - 11:18

Леле јас слушнав дека многу папучари имало во Делчево What a Face
Вратете се на почетокот Go down
crazycko
Admin
crazycko


Број на мислења : 231
Age : 41
Location : Germany
Registration date : 2007-12-31

Озборувања Empty
ПишувањеПредмет: Re: Озборувања   Озборувања Icon_minitimeПон 14 Јан 2008 - 17:26

Де раскажи систерче, цела сум во уво претворена хехехе Razz Само пиши бавно зш незнам брзо да читам Laughing Laughing
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonia.0rg.fr/
kucka
Зависник
kucka


Број на мислења : 240
Age : 39
Location : Moon Kingdom - Earth
Registration date : 2008-01-03

Озборувања Empty
ПишувањеПредмет: Re: Озборувања   Озборувања Icon_minitimeПон 14 Јан 2008 - 22:27

Па сис истражував малку... и дојдов до сознание дека таму многу тргнал нагоре бизнисот со папучи... во последно време ептен почнале да ги набавуваат и мажите.

Така според статистиката сите мажи имаат по 2 пара а некој и по 3 lol!

А ти сис не мрдај толку брзо со газето мож ќе можеш побрзо да читаш lol!
Вратете се на почетокот Go down
Aleksandar
Admin
Aleksandar


Број на мислења : 288
Age : 40
Location : Најверојатно Дома...
Registration date : 2007-12-31

Озборувања Empty
ПишувањеПредмет: Re: Озборувања   Озборувања Icon_minitimeВто 15 Јан 2008 - 2:35

eh ne mi e cudno ti mozes se i svasta da slusnes samo ne znam kolku e tocno Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
http://HostingMacedonia.com
|_rAp_CitY_|
Напреден член
|_rAp_CitY_|


Број на мислења : 54
Registration date : 2008-01-05

Озборувања Empty
ПишувањеПредмет: Re: Озборувања   Озборувања Icon_minitimeСре 16 Јан 2008 - 4:58

Ima Ima Smile lol ela da vidite kakvi raboti ima Smile
Вратете се на почетокот Go down
kucka
Зависник
kucka


Број на мислења : 240
Age : 39
Location : Moon Kingdom - Earth
Registration date : 2008-01-03

Озборувања Empty
ПишувањеПредмет: Re: Озборувања   Озборувања Icon_minitimeСре 16 Јан 2008 - 8:02

Ај раскажи ни некој Делчевски муабет lol!
Вратете се на почетокот Go down
crazycko
Admin
crazycko


Број на мислења : 231
Age : 41
Location : Germany
Registration date : 2007-12-31

Озборувања Empty
ПишувањеПредмет: Re: Озборувања   Озборувања Icon_minitimeСре 16 Јан 2008 - 17:15

Неееееее.... несакаме да ни раскажиш Laughing ОГОВАРАЈ!!! така сакаме хехехехе..
Темава е за озборување отворена, не за чамче муабет Razz Ако биди да биди, аее повели почнувај Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonia.0rg.fr/
Aleksandar
Admin
Aleksandar


Број на мислења : 288
Age : 40
Location : Најверојатно Дома...
Registration date : 2007-12-31

Озборувања Empty
ПишувањеПредмет: Re: Озборувања   Озборувања Icon_minitimeСре 16 Јан 2008 - 22:15

eh ne sam jas ogovarac kako vas Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
http://HostingMacedonia.com
kucka
Зависник
kucka


Број на мислења : 240
Age : 39
Location : Moon Kingdom - Earth
Registration date : 2008-01-03

Озборувања Empty
ПишувањеПредмет: Re: Озборувања   Озборувања Icon_minitimeСре 16 Јан 2008 - 22:34

Леле сис Александар е најголем оговарач а ни се прави невин.. мисли му веруваме..види го каков е...

Сис ама немој да му кажеш дека сум го оговарала Razz
Вратете се на почетокот Go down
crazycko
Admin
crazycko


Број на мислења : 231
Age : 41
Location : Germany
Registration date : 2007-12-31

Озборувања Empty
ПишувањеПредмет: Re: Озборувања   Озборувања Icon_minitimeСре 16 Јан 2008 - 23:50

Не не он не оговара, ама прв почна на темава хехехехе... Се стегаше стегаше и неможеше повеќе па попушти и почна да ни раскажува хихихихи Razz
Само така продолжи Александар, барем ке разбериме нешто актуелно јас и куци, да мојме да си муабетиме хехехехе Laughing
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonia.0rg.fr/
Dark_[T]_X
Зависник
Dark_[T]_X


Број на мислења : 227
Registration date : 2007-12-31

Озборувања Empty
ПишувањеПредмет: Re: Озборувања   Озборувања Icon_minitimeПет 18 Јан 2008 - 5:55

heheh e aj pa da nema Very Happy a zenzi ne vikaj taka deka laza istina si e tova deka i ti si kako mene Very Happy:D:D:
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content

Озборувања Empty
ПишувањеПредмет: Re: Озборувања   Озборувања Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Озборувања
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 2Отиди на страна : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Delcevo Forum :: Од Животот :: Муабети-
Отиди до: