Delcevo Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Delcevo Forum

Best Forum
 
HomeHome  БарајБарај  Latest imagesLatest images  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

 

 Трачеви и Вистини

Go down 
АвторПорака
crazycko
Admin
crazycko


Број на мислења : 231
Age : 41
Location : Germany
Registration date : 2007-12-31

Трачеви и Вистини Empty
ПишувањеПредмет: Трачеви и Вистини   Трачеви и Вистини Icon_minitimeВто 8 Јан 2008 - 0:16

Тука можите да пишувате трачеви или вистини од секојдневниот живот.Се што сте слушнале или виделе на тв или некаде по кафулињата можиме тука поопширно да го коментираме.
Па ајде Форумџии темава е отворена, навалете!!!! Laughing
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonia.0rg.fr/
 
Трачеви и Вистини
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Delcevo Forum :: Од Животот :: Муабети-
Отиди до: