Delcevo Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Delcevo Forum

Best Forum
 
HomeHome  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

 

 Информации

Go down 
АвторПорака
crazycko
Admin
crazycko

Број на мислења : 231
Age : 37
Location : Germany
Registration date : 2007-12-31

Информации Empty
ПишувањеПредмет: Информации   Информации Icon_minitimeПон 7 Јан 2008 - 22:45

Секаков вид на информации, новости што се случуваат на Форумот ке бидете тука известени.
Еве за почеток да ве информирам, некои теми се преместени, за поубав изглед на форумот а и имате и Тема во која се наоѓаат правилата на Делчево Форум и би сакале да се држите на нив.
Поздрав Razz

_________________
Информации 1919m3v26vlf5u
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonia.0rg.fr/
kucka
Зависник
kucka

Број на мислења : 240
Age : 35
Location : Moon Kingdom - Earth
Registration date : 2008-01-03

Информации Empty
ПишувањеПредмет: Re: Информации   Информации Icon_minitimeПон 7 Јан 2008 - 23:28

Супер е, вака изгледа посредено ама има уште работа Wink

_________________
Информации 588701cygbxcns6d
Вратете се на почетокот Go down
crazycko
Admin
crazycko

Број на мислења : 231
Age : 37
Location : Germany
Registration date : 2007-12-31

Информации Empty
ПишувањеПредмет: Re: Информации   Информации Icon_minitimeСаб 19 Јан 2008 - 1:18

Е па едно инфо за сите јузери Razz на Форумов... Во темата Download се ставени филмови и видео спотови, албуми концерти... ке се ставаат уште повеќе, ама се со ред..Само да ве информирам дека можите слободно да симнувате, и доколку има некои проблеми со линковите, имате во таа Тема една подтема, каде што можите да пишите ако нешто нештима, или пак ако барате некоја песна, видео спот филм и сл... Да не набројувам, можите да симнувате.
Поздрав Razz Very Happy

_________________
Информации 1919m3v26vlf5u
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonia.0rg.fr/
Sponsored content
Информации Empty
ПишувањеПредмет: Re: Информации   Информации Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Информации
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Delcevo Forum :: Делчево Форум-Инфо-
Отиди до: