Delcevo Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Delcevo Forum

Best Forum
 
HomeHome  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

 

 Забелешки

Go down 
+4
raperka^^
[[kicX]]
thekoki
kucka
8 posters
АвторПорака
kucka
Зависник
kucka


Број на мислења : 240
Age : 37
Location : Moon Kingdom - Earth
Registration date : 2008-01-03

Забелешки Empty
ПишувањеПредмет: Забелешки   Забелешки Icon_minitimeСаб 5 Јан 2008 - 5:20

Доколку имате некоја забелешка во врска со форумов, некоја пофалба или критика или некој предлог за тема слободно пишете ја тука Smile

_________________
Забелешки 588701cygbxcns6d
Вратете се на почетокот Go down
thekoki
ПочетникБрој на мислења : 18
Age : 33
Location : doma
Registration date : 2008-01-06

Забелешки Empty
ПишувањеПредмет: Re: Забелешки   Забелешки Icon_minitimeНед 6 Јан 2008 - 15:18

ima mnogu zabeleski smo podobro odredete gi temite na primer internet so hardver softver...........
ili zabava so oglasi.............
Вратете се на почетокот Go down
[[kicX]]
Напреден член
[[kicX]]


Број на мислења : 98
Registration date : 2008-01-02

Забелешки Empty
ПишувањеПредмет: Re: Забелешки   Забелешки Icon_minitimeНед 6 Јан 2008 - 17:06

Toa e epten golema greska!!!!!!!!!!!!!
Вратете се на почетокот Go down
raperka^^
Напреден членБрој на мислења : 110
Registration date : 2007-12-31

Забелешки Empty
ПишувањеПредмет: Re: Забелешки   Забелешки Icon_minitimeНед 6 Јан 2008 - 17:08

Abe ke sredime sea sto da se pravi Sad
Вратете се на почетокот Go down
thekoki
ПочетникБрој на мислења : 18
Age : 33
Location : doma
Registration date : 2008-01-06

Забелешки Empty
ПишувањеПредмет: Re: Забелешки   Забелешки Icon_minitimeНед 6 Јан 2008 - 17:10

pa dobro jas vi dadov sovet nemoras odma da se lutis za ovaae e forumot
pozz
Вратете се на почетокот Go down
raperka^^
Напреден членБрој на мислења : 110
Registration date : 2007-12-31

Забелешки Empty
ПишувањеПредмет: Re: Забелешки   Забелешки Icon_minitimeНед 6 Јан 2008 - 17:14

Forumot e i za da napises nesto ne ksamo za kritiki.Dokolku prodolzis taka tvojot userke bide suspendiran od ovoj forum pozz
Вратете се на почетокот Go down
miaaa
Напреден член
miaaa


Број на мислења : 90
Registration date : 2008-01-05

Забелешки Empty
ПишувањеПредмет: Re: Забелешки   Забелешки Icon_minitimeНед 6 Јан 2008 - 17:16

epa thekoki gledaj
INTERNETOT E PRIKLU4EN NA KOMPJUTER. KOMPJUTEROT E SOSTAVEN OD SOFTVER I HARDVER. BEZ NIV KOMPJUTEROT NEMA DA POSTOE. A AKO NE POSTOE KOMPJUTEROT NA SO KE SE PRIKLU4E INTERNET??
Вратете се на почетокот Go down
thekoki
ПочетникБрој на мислења : 18
Age : 33
Location : doma
Registration date : 2008-01-06

Забелешки Empty
ПишувањеПредмет: Re: Забелешки   Забелешки Icon_minitimeНед 6 Јан 2008 - 17:31

raperka^^ напиша:
Forumot e i za da napises nesto ne ksamo za kritiki.Dokolku prodolzis taka tvojot userke bide suspendiran od ovoj forum pozz
hehe nemora odma da se lutis so mojte kritiki ke go napravite najdobar forumov:DDD
Вратете се на почетокот Go down
crazycko
Admin
crazycko


Број на мислења : 231
Age : 39
Location : Germany
Registration date : 2007-12-31

Забелешки Empty
ПишувањеПредмет: Re: Забелешки   Забелешки Icon_minitimeНед 6 Јан 2008 - 17:32

Ај ќе ве молам да не терате на оваа тема чамче муабет.
Темата е ставена за забелешки а не за расправии, видете наслов и ке ви се разјасни.
Фала!

_________________
Забелешки 1919m3v26vlf5u
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonia.0rg.fr/
Aleksandar
Admin
Aleksandar


Број на мислења : 288
Age : 38
Location : Најверојатно Дома...
Registration date : 2007-12-31

Забелешки Empty
ПишувањеПредмет: Re: Забелешки   Забелешки Icon_minitimeВто 8 Јан 2008 - 3:44

сите гледам имате опомени од другите админи и модератори и терате на кавга е сега вака јас нема да ве предупредувам ке ви бришам постови и ке банирам без претходна опомена пошто сте опоменети најмалку по 3 пати.поздрав
Вратете се на почетокот Go down
http://HostingMacedonia.com
kucka
Зависник
kucka


Број на мислења : 240
Age : 37
Location : Moon Kingdom - Earth
Registration date : 2008-01-03

Забелешки Empty
ПишувањеПредмет: Re: Забелешки   Забелешки Icon_minitimeСаб 12 Јан 2008 - 4:25

подтемата на thekoki во филмови со наслов клипови +18 ќе биде лично избришана од мене.

1.Прочитај ги правилата какви работи не смеат да содржат темите.
2.Форумот ако добро се сеќавам е за +13, што значи забрането е.
3.И да грешам тука има малолетници така да извини ама таква тема иде out!

_________________
Забелешки 588701cygbxcns6d
Вратете се на почетокот Go down
ViRuS
Admin
ViRuS


Број на мислења : 31
Age : 39
Location : Зад Тебе
Registration date : 2007-12-31

Забелешки Empty
ПишувањеПредмет: ee   Забелешки Icon_minitimeСаб 12 Јан 2008 - 6:31

abe ajde pomirni da ne zemma sukalota da me razmajammmm amaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa so e ovaa tuka traktanci aj site fakjajte ser za rabotaaaaaaaaa da ne razmaaam Smile)))))
Вратете се на почетокот Go down
http://www.mkd.net
Sponsored content

Забелешки Empty
ПишувањеПредмет: Re: Забелешки   Забелешки Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Забелешки
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Delcevo Forum :: Делчево Форум-Инфо-
Отиди до: