Delcevo Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Delcevo Forum

Best Forum
 
HomeHome  БарајБарај  Latest imagesLatest images  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

 

 Што мислите за Шпанските сапуници ? :)

Go down 
5 posters
АвторПорака
kucka
Зависник
kucka


Број на мислења : 240
Age : 39
Location : Moon Kingdom - Earth
Registration date : 2008-01-03

Што мислите за Шпанските сапуници ? :) Empty
ПишувањеПредмет: Што мислите за Шпанските сапуници ? :)   Што мислите за Шпанските сапуници ? :) Icon_minitimeСаб 5 Јан 2008 - 3:59

Ги гледате ли овие серии, што мислите за нив? Ако ги гледате која ви е омилена и сл. Very Happy Се што ви лежи на душа за нив можете да си пишете во темава Wink
Вратете се на почетокот Go down
miaaa
Напреден член
miaaa


Број на мислења : 90
Registration date : 2008-01-05

Што мислите за Шпанските сапуници ? :) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за Шпанските сапуници ? :)   Што мислите за Шпанските сапуници ? :) Icon_minitimeСаб 5 Јан 2008 - 14:37

eh..kako pomala..site od eden gi gledav..ali sega nemam mnogu vreme "formiram kariera" pa taka da nitu eden ne gledam 4at pat "zabraneta ljubov" gledam a inaku omileni mi se "mladi buntovnici", "peregrina", "slavni a obi4ni" i dr.. ne mi teknue.. a inaku od sekoj seriski film sum glavnata zenska uloga Very Happy Very Happy

Edited by kucka:
постот е за сапуници па затоа е преместен
Вратете се на почетокот Go down
kucka
Зависник
kucka


Број на мислења : 240
Age : 39
Location : Moon Kingdom - Earth
Registration date : 2008-01-03

Што мислите за Шпанските сапуници ? :) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за Шпанските сапуници ? :)   Што мислите за Шпанските сапуници ? :) Icon_minitimeСаб 5 Јан 2008 - 16:16

Јас мислам дека се многу досадни Smile
Имам изгледано 2-3 одамна ама кога видов дека се едно исто се случува во сите престанав да ги гледам ихихиихих
Вратете се на почетокот Go down
crazycko
Admin
crazycko


Број на мислења : 231
Age : 41
Location : Germany
Registration date : 2007-12-31

Што мислите за Шпанските сапуници ? :) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за Шпанските сапуници ? :)   Што мислите за Шпанските сапуници ? :) Icon_minitimeСаб 5 Јан 2008 - 17:43

lelee da davaat edna od niv aj ok e ama vija go preteraa!!!
Nema programa na tv vo mkd kade sto nema takva serija i toa na sekoj saat nekoja razlicna, a vsusnost se site so ista sodrzina i toa mi e mnogu glupo!
Se baraat se najduvaat se tepaat karaat i neznam so i na kraj pak zaedno i happy end.
Coek znae uste na pocetok kako ke zavrse.
Zatoa ich ne se zamaram so takvi serii Laughing
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonia.0rg.fr/
kucka
Зависник
kucka


Број на мислења : 240
Age : 39
Location : Moon Kingdom - Earth
Registration date : 2008-01-03

Што мислите за Шпанските сапуници ? :) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за Шпанските сапуници ? :)   Што мислите за Шпанските сапуници ? :) Icon_minitimeЧет 10 Јан 2008 - 13:06

хахахаха... токму така сис...
Секогаш девојката или типот е од сиромашно семејство, обавезно едниот има полусестра зашто обавезно едниот родител не му/и е вистинскиот. lol! Да не ја заборавам злобната маќеа или тетката на типот што цело време ги прави мучките во соработка со полусестрата, која умира едно 10 епизоди пред крајот на серијата поради тоа што оваа "помоќната" и го свртела грбот.
Теткава па умира во претпоследната епизода, а серијата секогаш завршува со свадбата на која се чекало од 5 епизода lol!
Вратете се на почетокот Go down
Dark_[T]_X
Зависник
Dark_[T]_X


Број на мислења : 227
Registration date : 2007-12-31

Што мислите за Шпанските сапуници ? :) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за Шпанските сапуници ? :)   Што мислите за Шпанските сапуници ? :) Icon_minitimeПет 11 Јан 2008 - 14:01

auuuuuuuuuu omrznuva mi TV koga ima spanski seriiiiiii begaj tamu Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Aleksandar
Admin
Aleksandar


Број на мислења : 288
Age : 40
Location : Најверојатно Дома...
Registration date : 2007-12-31

Што мислите за Шпанските сапуници ? :) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за Шпанските сапуници ? :)   Што мислите за Шпанските сапуници ? :) Icon_minitimeПет 11 Јан 2008 - 21:18

najgolemata glupost izmislena od televizijata pamtam edno vreme koga ja imase kasandra kaj nas vo delcevo sitee imaase sloboden saat vreme od rabota za da gledaat kasandra lol!
Вратете се на почетокот Go down
http://HostingMacedonia.com
kucka
Зависник
kucka


Број на мислења : 240
Age : 39
Location : Moon Kingdom - Earth
Registration date : 2008-01-03

Што мислите за Шпанските сапуници ? :) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за Шпанските сапуници ? :)   Што мислите за Шпанските сапуници ? :) Icon_minitimeПет 11 Јан 2008 - 22:03

lol! како мрзиш сапуници а гледаш забранета љубов Very Happy хахаха
Вратете се на почетокот Go down
Aleksandar
Admin
Aleksandar


Број на мислења : 288
Age : 40
Location : Најверојатно Дома...
Registration date : 2007-12-31

Што мислите за Шпанските сапуници ? :) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за Шпанските сапуници ? :)   Што мислите за Шпанските сапуници ? :) Icon_minitimeВто 15 Јан 2008 - 2:52

eh pa so znam Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
http://HostingMacedonia.com
Sponsored content

Што мислите за Шпанските сапуници ? :) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за Шпанските сапуници ? :)   Што мислите за Шпанските сапуници ? :) Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Што мислите за Шпанските сапуници ? :)
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Delcevo Forum :: Забава :: Филмови-
Отиди до: