Delcevo Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Delcevo Forum

Best Forum
 
HomeHome  БарајБарај  Latest imagesLatest images  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

 

 Смешни видео клипови

Go down 
4 posters
АвторПорака
Dark_[T]_X
Зависник
Dark_[T]_X


Број на мислења : 227
Registration date : 2007-12-31

Смешни видео клипови Empty
ПишувањеПредмет: Смешни видео клипови   Смешни видео клипови Icon_minitimeПон 31 Дек 2007 - 8:16

Вратете се на почетокот Go down
kucka
Зависник
kucka


Број на мислења : 240
Age : 39
Location : Moon Kingdom - Earth
Registration date : 2008-01-03

Смешни видео клипови Empty
ПишувањеПредмет: Смешни видео клипови   Смешни видео клипови Icon_minitimeПет 4 Јан 2008 - 23:18

Дечки да ве замолам кога ставате видео клип да не ставате линк туку пренесетe го цело клипче да го гледаме..така ќе биде поубав форумот Smile Значи кога ќе ја стиснете опцијата за додавање на клип не го внесувајте линкот внатре туку embed кодот Smile)
Ако на некој не му е јасно нека се обрати во темата помош фала многу Smile

И уште нешто не отварајте 1 000 000 теми за секој клип посебно сите тука да ги ставате Smile
Вратете се на почетокот Go down
kucka
Зависник
kucka


Број на мислења : 240
Age : 39
Location : Moon Kingdom - Earth
Registration date : 2008-01-03

Смешни видео клипови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Смешни видео клипови   Смешни видео клипови Icon_minitimeПон 7 Јан 2008 - 2:47
lol! lol!lol!lol!lol!
Вратете се на почетокот Go down
Александар-
Напреден член
Александар-


Број на мислења : 51
Registration date : 2008-01-03

Смешни видео клипови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Смешни видео клипови   Смешни видео клипови Icon_minitimeВто 8 Јан 2008 - 14:16


Doktoro e zakon!!!
Вратете се на почетокот Go down
Александар-
Напреден член
Александар-


Број на мислења : 51
Registration date : 2008-01-03

Смешни видео клипови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Смешни видео клипови   Смешни видео клипови Icon_minitimeВто 8 Јан 2008 - 14:20


EmiNeM Laughing
Вратете се на почетокот Go down
Александар-
Напреден член
Александар-


Број на мислења : 51
Registration date : 2008-01-03

Смешни видео клипови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Смешни видео клипови   Смешни видео клипови Icon_minitimeВто 8 Јан 2008 - 14:24


Djogani i Vesna!!hehe!! lol!
Вратете се на почетокот Go down
kucka
Зависник
kucka


Број на мислења : 240
Age : 39
Location : Moon Kingdom - Earth
Registration date : 2008-01-03

Смешни видео клипови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Смешни видео клипови   Смешни видео клипови Icon_minitimeПет 11 Јан 2008 - 19:03

Вратете се на почетокот Go down
Dark_[T]_X
Зависник
Dark_[T]_X


Број на мислења : 227
Registration date : 2007-12-31

Смешни видео клипови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Смешни видео клипови   Смешни видео клипови Icon_minitimeПет 11 Јан 2008 - 19:08Mitkooo Pee Very Happy:D: lol!
Вратете се на почетокот Go down
kucka
Зависник
kucka


Број на мислења : 240
Age : 39
Location : Moon Kingdom - Earth
Registration date : 2008-01-03

Смешни видео клипови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Смешни видео клипови   Смешни видео клипови Icon_minitimeПет 11 Јан 2008 - 19:08

Вратете се на почетокот Go down
Dark_[T]_X
Зависник
Dark_[T]_X


Број на мислења : 227
Registration date : 2007-12-31

Смешни видео клипови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Смешни видео клипови   Смешни видео клипови Icon_minitimeПет 11 Јан 2008 - 19:21Ciganin Iz Dzepa (kako vodis ljubov so devojka ti) Smile)))))))))))))
videte go zakon e.
Вратете се на почетокот Go down
Dark_[T]_X
Зависник
Dark_[T]_X


Број на мислења : 227
Registration date : 2007-12-31

Смешни видео клипови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Смешни видео клипови   Смешни видео клипови Icon_minitimeПет 11 Јан 2008 - 19:23Kad si Doobio Prvi Seks Very Happy lol! lol! lol! lol!
lelel treba da se vidi
Вратете се на почетокот Go down
Dark_[T]_X
Зависник
Dark_[T]_X


Број на мислења : 227
Registration date : 2007-12-31

Смешни видео клипови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Смешни видео клипови   Смешни видео клипови Icon_minitimeПет 11 Јан 2008 - 19:27Ja sam gagiiii Very Happy Razz
Вратете се на почетокот Go down
kucka
Зависник
kucka


Број на мислења : 240
Age : 39
Location : Moon Kingdom - Earth
Registration date : 2008-01-03

Смешни видео клипови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Смешни видео клипови   Смешни видео клипови Icon_minitimeПет 11 Јан 2008 - 20:38

Леле ова не е за смеење последново ... с с с с с сс... Rolling Eyes
Вратете се на почетокот Go down
Dark_[T]_X
Зависник
Dark_[T]_X


Број на мислења : 227
Registration date : 2007-12-31

Смешни видео клипови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Смешни видео клипови   Смешни видео клипови Icon_minitimeСаб 12 Јан 2008 - 5:18

Smile))))))))))) e zs ne e Smile))) bas e za smeenje Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Александар-
Напреден член
Александар-


Број на мислења : 51
Registration date : 2008-01-03

Смешни видео клипови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Смешни видео клипови   Смешни видео клипови Icon_minitimeСаб 12 Јан 2008 - 12:41


i tova ne e bas za smeenje!!
Вратете се на почетокот Go down
crazycko
Admin
crazycko


Број на мислења : 231
Age : 41
Location : Germany
Registration date : 2007-12-31

Смешни видео клипови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Смешни видео клипови   Смешни видео клипови Icon_minitimeСаб 12 Јан 2008 - 18:23

Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonia.0rg.fr/
kucka
Зависник
kucka


Број на мислења : 240
Age : 39
Location : Moon Kingdom - Earth
Registration date : 2008-01-03

Смешни видео клипови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Смешни видео клипови   Смешни видео клипови Icon_minitimeСаб 12 Јан 2008 - 20:00

lol! Еднооки..ги обожавам Cool
Вратете се на почетокот Go down
Александар-
Напреден член
Александар-


Број на мислења : 51
Registration date : 2008-01-03

Смешни видео клипови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Смешни видео клипови   Смешни видео клипови Icon_minitimeНед 24 Фед 2008 - 19:35


Djeki cen , Rambo 4 i Brus li
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content

Смешни видео клипови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Смешни видео клипови   Смешни видео клипови Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Смешни видео клипови
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Delcevo Forum :: Забава :: Хумор-
Отиди до: