Delcevo Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Delcevo Forum

Best Forum
 
HomeHome  БарајБарај  Latest imagesLatest images  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

 

 Гледате ли цртани филмови и кои ви се омилени :)

Go down 
+2
crazycko
kucka
6 posters
АвторПорака
kucka
Зависник
kucka


Број на мислења : 240
Age : 39
Location : Moon Kingdom - Earth
Registration date : 2008-01-03

Гледате ли цртани филмови и кои ви се омилени :) Empty
ПишувањеПредмет: Гледате ли цртани филмови и кои ви се омилени :)   Гледате ли цртани филмови и кои ви се омилени :) Icon_minitimeПет 4 Јан 2008 - 21:38

Се ви кажува насловот па чекам постови да видам колку сте по цртаните Smile
Вратете се на почетокот Go down
crazycko
Admin
crazycko


Број на мислења : 231
Age : 40
Location : Germany
Registration date : 2007-12-31

Гледате ли цртани филмови и кои ви се омилени :) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Гледате ли цртани филмови и кои ви се омилени :)   Гледате ли цртани филмови и кои ви се омилени :) Icon_minitimeПет 4 Јан 2008 - 21:45

Ah koze edno ti mene me zarazi so crtanite pa gi gi down Cinderela i The Beauty and the Beast i red dr hahahahaha mwahh arno mi naprai oddamna gi nemav gledano kiss bajj
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonia.0rg.fr/
miaaa
Напреден член
miaaa


Број на мислења : 90
Registration date : 2008-01-05

Гледате ли цртани филмови и кои ви се омилени :) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Гледате ли цртани филмови и кои ви се омилени :)   Гледате ли цртани филмови и кои ви се омилени :) Icon_minitimeСаб 5 Јан 2008 - 1:27

eeeeeeee mene ne me zarazivte i nema da me zarazite.. golema sum jas za crtani..hahuahauhauahua
a inaku kako mala gledav i omilen pamtam mi bese onoj so barbikite nz to4no kako se vika.. Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Aleksandar
Admin
Aleksandar


Број на мислења : 288
Age : 39
Location : Најверојатно Дома...
Registration date : 2007-12-31

Гледате ли цртани филмови и кои ви се омилени :) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Гледате ли цртани филмови и кои ви се омилени :)   Гледате ли цртани филмови и кои ви се омилени :) Icon_minitimeСаб 5 Јан 2008 - 2:46

jas si gledam obozavam da gi gledam Smile pokemon gledam sekoj den a i Yugii Ohh go gledav eden od poubavite mi e Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
http://HostingMacedonia.com
kucka
Зависник
kucka


Број на мислења : 240
Age : 39
Location : Moon Kingdom - Earth
Registration date : 2008-01-03

Гледате ли цртани филмови и кои ви се омилени :) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Гледате ли цртани филмови и кои ви се омилени :)   Гледате ли цртани филмови и кои ви се омилени :) Icon_minitimeСаб 5 Јан 2008 - 2:55

Хе хе хе... епа ај и јас да пишам дека ептен сакам цртани филмови да гледам... од долгометражните дефинитивно Аladdin ми е еден од омилените, Оliver & The Company, The Princess & The Goblin, El Dorado итн...


Многу ги сакам и сериските т.н. anime серии, а најповеќе си ги гледам Digimon...

За крај да кажам дека нема поубава anime серија од Sailor Moon и многу ми е жал што не ја давале во Македонија никогаш Sad
Вратете се на почетокот Go down
raperka^^
Напреден членБрој на мислења : 110
Registration date : 2007-12-31

Гледате ли цртани филмови и кои ви се омилени :) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Гледате ли цртани филмови и кои ви се омилени :)   Гледате ли цртани филмови и кои ви се омилени :) Icon_minitimeСаб 5 Јан 2008 - 3:53

abe od scr\tanite fimovi tom i dzery e najzakon pa sea za natamu neznam.Samo nemoj nekoj da rece deka e skubi dubi duuuuu Very Happy kekeke
Вратете се на почетокот Go down
kucka
Зависник
kucka


Број на мислења : 240
Age : 39
Location : Moon Kingdom - Earth
Registration date : 2008-01-03

Гледате ли цртани филмови и кои ви се омилени :) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Гледате ли цртани филмови и кои ви се омилени :)   Гледате ли цртани филмови и кои ви се омилени :) Icon_minitimeСаб 5 Јан 2008 - 3:54

Ха ха ха..ете Scooby Doo го заборавив ихаихаиахиа
Вратете се на почетокот Go down
raperka^^
Напреден членБрој на мислења : 110
Registration date : 2007-12-31

Гледате ли цртани филмови и кои ви се омилени :) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Гледате ли цртани филмови и кои ви се омилени :)   Гледате ли цртани филмови и кои ви се омилени :) Icon_minitimeСаб 5 Јан 2008 - 3:54

hahaha da brte ili snezaa i sedumte dzudzinja haha
Вратете се на почетокот Go down
kucka
Зависник
kucka


Број на мислења : 240
Age : 39
Location : Moon Kingdom - Earth
Registration date : 2008-01-03

Гледате ли цртани филмови и кои ви се омилени :) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Гледате ли цртани филмови и кои ви се омилени :)   Гледате ли цртани филмови и кои ви се омилени :) Icon_minitimeСре 9 Јан 2008 - 22:57

Знаеш ли дека Снежана и седумте џуџиња е најстар долгометражен цртан филм rendeer
Вратете се на почетокот Go down
Dark_[T]_X
Зависник
Dark_[T]_X


Број на мислења : 227
Registration date : 2007-12-31

Гледате ли цртани филмови и кои ви се омилени :) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Гледате ли цртани филмови и кои ви се омилени :)   Гледате ли цртани филмови и кои ви се омилени :) Icon_minitimeПет 11 Јан 2008 - 14:04

ja si gledam nody Very Happy:D: najubav mi e a sega pa gledam i eden nov e a misla oti se vikase MALITE AJNSTAJNI kekee
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content

Гледате ли цртани филмови и кои ви се омилени :) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Гледате ли цртани филмови и кои ви се омилени :)   Гледате ли цртани филмови и кои ви се омилени :) Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Гледате ли цртани филмови и кои ви се омилени :)
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Delcevo Forum :: Забава :: Филмови-
Отиди до: