Delcevo Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Delcevo Forum

Best Forum
 
HomeHome  БарајБарај  Latest imagesLatest images  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

 

 Омилен-а актер-ка?

Go down 
5 posters
АвторПорака
kucka
Зависник
kucka


Број на мислења : 240
Age : 39
Location : Moon Kingdom - Earth
Registration date : 2008-01-03

Омилен-а актер-ка? Empty
ПишувањеПредмет: Омилен-а актер-ка?   Омилен-а актер-ка? Icon_minitimeЧет 3 Јан 2008 - 8:38

Ајде дудлаци да Ве видам кој Ви се свиѓа од глумциве и глумициве?

Јас понатаму ќе пишам хахах
Вратете се на почетокот Go down
kucka
Зависник
kucka


Број на мислења : 240
Age : 39
Location : Moon Kingdom - Earth
Registration date : 2008-01-03

Омилен-а актер-ка? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Омилен-а актер-ка?   Омилен-а актер-ка? Icon_minitimeПет 4 Јан 2008 - 21:30

лелееееее абе вие не гледате филмови или по глумците и глумиците не гледате Smile)))

Ај вака знам дека е типов стар колку мајка ми, ама во сите филмови што сум го гледала прави толку слатки фаци и стално глуми nice boy што го прави неодолив.... на crazycko не и се свиѓа ама мене.......... Very Happy

Colin Firth Smile)))))

Омилен-а актер-ка? Donmar_a%202Омилен-а актер-ка? Colin_firth

Омилен-а актер-ка? Bjd_ae

Еве некои од неговите попознати филмови :
Femme Fatale,
The Deep Blue Sea,
Pride And Prejudice (1995),
The English Patient,
Shakespeare In Love,
What A Girl Wants,
Bridget Jones`s Diary,
Bridget Jones: The Edge Of Reason,
Love Actually итн Smile))))
Вратете се на почетокот Go down
miaaa
Напреден член
miaaa


Број на мислења : 90
Registration date : 2008-01-05

Омилен-а актер-ка? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Омилен-а актер-ка?   Омилен-а актер-ка? Icon_minitimeСаб 5 Јан 2008 - 1:29

omilen akter mi e..hmm..nemam poseben..a akterka antonija sola i lusiana lopilato!
Вратете се на почетокот Go down
Aleksandar
Admin
Aleksandar


Број на мислења : 288
Age : 40
Location : Најверојатно Дома...
Registration date : 2007-12-31

Омилен-а актер-ка? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Омилен-а актер-ка?   Омилен-а актер-ка? Icon_minitimeСаб 5 Јан 2008 - 2:48

a najsimpaticni moze ?
Вратете се на почетокот Go down
http://HostingMacedonia.com
kucka
Зависник
kucka


Број на мислења : 240
Age : 39
Location : Moon Kingdom - Earth
Registration date : 2008-01-03

Омилен-а актер-ка? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Омилен-а актер-ка?   Омилен-а актер-ка? Icon_minitimeСаб 5 Јан 2008 - 2:49

Ха ха ха..па може ај баш стај слика од најсимпатичните Razz
Вратете се на почетокот Go down
raperka^^
Напреден членБрој на мислења : 110
Registration date : 2007-12-31

Омилен-а актер-ка? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Омилен-а актер-ка?   Омилен-а актер-ка? Icon_minitimeСаб 5 Јан 2008 - 3:52

keke da e akterka pa sea vo koj smisol omilena toa se znae Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
kucka
Зависник
kucka


Број на мислења : 240
Age : 39
Location : Moon Kingdom - Earth
Registration date : 2008-01-03

Омилен-а актер-ка? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Омилен-а актер-ка?   Омилен-а актер-ка? Icon_minitimeСре 9 Јан 2008 - 23:13

Уште еден врсник на мајка ми, овојпат Шпанец lol!

Antonio Banderas

Има ли девојка на светов што не рекла за овој глумец дека е sexy?

Омилен-а актер-ка? Latina604a
Омилен-а актер-ка? 1067991466_smallОмилен-а актер-ка? Antonio-banderas-2


Еве некои од неговите попознати филмови :
The Mambo Kings
Desperado
Evita
The Mask Of Zorro
The 13th Warrior
Spy Kids
Original Sin
Once Upon A Time In Mexico
The Legend Of Zorro
Shrek

И многу други Cool
Вратете се на почетокот Go down
Serva
Почетник
Serva


Број на мислења : 3
Age : 35
Location : Vinica
Registration date : 2008-02-21

Омилен-а актер-ка? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Омилен-а актер-ка?   Омилен-а актер-ка? Icon_minitimeЧет 21 Фед 2008 - 19:15

c Омилен-а актер-ка? Pacino
Вратете се на почетокот Go down
http://servata.hi5.com
Sponsored content

Омилен-а актер-ка? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Омилен-а актер-ка?   Омилен-а актер-ка? Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Омилен-а актер-ка?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Delcevo Forum :: Забава :: Филмови-
Отиди до: