Delcevo Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Delcevo Forum

Best Forum
 
HomeHome  БарајБарај  Latest imagesLatest images  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

 

 Услови За Користење

Go down 
АвторПорака
Aleksandar
Admin
Aleksandar


Број на мислења : 288
Age : 40
Location : Најверојатно Дома...
Registration date : 2007-12-31

Услови За Користење Empty
ПишувањеПредмет: Услови За Користење   Услови За Користење Icon_minitimeЧет 3 Јан 2008 - 3:28

1. Да нема рекламирање на други форуми
2.Да не се отвараат нови теми без потреба за секоја отворена тема без потреба темата ке биде избришана
3.Да не се рекламираат порно страни и ткави работи
4.Сите постови, кои содржат навредлив или сличен карактер, ке бидат префрлувани во Форумот Recycle Bin
5.Сите нови Теми или Подтеми да се пишат со мкд фонтс
Доколку членовите не ги почитуваат горенаведените услови ке бидат банирани.
Вратете се на почетокот Go down
http://HostingMacedonia.com
Aleksandar
Admin
Aleksandar


Број на мислења : 288
Age : 40
Location : Најверојатно Дома...
Registration date : 2007-12-31

Услови За Користење Empty
ПишувањеПредмет: Re: Услови За Користење   Услови За Користење Icon_minitimeСаб 5 Јан 2008 - 21:03

Занележувам дека некои членови пуштаат постови еден под еден и може да се каже дека содржат само по една буква ве молам избегнувајте да имате 2 поста еден под еден во спротивно ке бидат избришани а членот ке биде баниран од форумот.однапред благодарам
Вратете се на почетокот Go down
http://HostingMacedonia.com
 
Услови За Користење
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Delcevo Forum :: Делчево Форум-Инфо-
Отиди до: