Delcevo Forum

Best Forum
 
HomeHome  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share
 

 Која марка е најдобра за мобилен

Go down 
АвторПорака
InfinityCafe
Почетник
InfinityCafe

Број на мислења : 18
Age : 31
Location : Delcevo
Registration date : 2007-12-31

Која марка е најдобра за мобилен Empty
ПишувањеПредмет: Која марка е најдобра за мобилен   Која марка е најдобра за мобилен Icon_minitimeПон 31 Дек 2007 - 18:17

Spored mene najdobra e nokia poso se sto dosega e izlegnalo od nokia e dobro i nema greski vo proizvodstvoto tava go dumam poso korista nokia vise dolgo vreme i znam so marka e
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
kucka
Зависник
kucka

Број на мислења : 240
Age : 35
Location : Moon Kingdom - Earth
Registration date : 2008-01-03

Која марка е најдобра за мобилен Empty
ПишувањеПредмет: Re: Која марка е најдобра за мобилен   Која марка е најдобра за мобилен Icon_minitimeЧет 3 Јан 2008 - 17:30

Дефинитивно Nokia се најквалитетни...прошлиот што го имав по 6 години ми цркна а уште првата година кога го купив му истурив кафе, да не зборам колку ми трескал надоле по скали хахахах ама ме служеше ептен Very Happy

_________________
Која марка е најдобра за мобилен 588701cygbxcns6d
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Александар-
Напреден член
Александар-

Број на мислења : 51
Registration date : 2008-01-03

Која марка е најдобра за мобилен Empty
ПишувањеПредмет: Re: Која марка е најдобра за мобилен   Која марка е најдобра за мобилен Icon_minitimeПет 4 Јан 2008 - 0:32

definitivno alkatel e naj losa marka na telefon za 2 dena se krsi a i od meni nisto nema
definitivno naj los telefon na vekot affraid
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dark_[T]_X
Зависник
Dark_[T]_X

Број на мислења : 227
Registration date : 2007-12-31

Која марка е најдобра за мобилен Empty
ПишувањеПредмет: Re: Која марка е најдобра за мобилен   Која марка е најдобра за мобилен Icon_minitimeПет 4 Јан 2008 - 1:00

Според мене најдобар Nokia N90. лош sony Z7.Оти ка го земах не го имах ни 5 сааата Smile)) Evil or Very Mad
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
raperka^^
Напреден член


Број на мислења : 110
Registration date : 2007-12-31

Која марка е најдобра за мобилен Empty
ПишувањеПредмет: Re: Која марка е најдобра за мобилен   Која марка е најдобра за мобилен Icon_minitimeПет 4 Јан 2008 - 1:47

kekeke nokia ama n 95 e poaren od 90 keke
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
miaaa
Напреден член
miaaa

Број на мислења : 90
Registration date : 2008-01-05

Која марка е најдобра за мобилен Empty
ПишувањеПредмет: Re: Која марка е најдобра за мобилен   Која марка е најдобра за мобилен Icon_minitimeСаб 5 Јан 2008 - 21:33

nokiata e najdobar tatko mi iima od 2000 pa do sega nisto ne mu e .. da ne go podre4am lol! a inaku najlosa marka se alkatelot edna kapka voda mu kapna i odma se rasipa i ne se prae i so edno paganje cel se sokrsi.. Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
crazycko
Admin
crazycko

Број на мислења : 231
Age : 36
Location : Germany
Registration date : 2007-12-31

Која марка е најдобра за мобилен Empty
ПишувањеПредмет: Re: Која марка е најдобра за мобилен   Која марка е најдобра за мобилен Icon_minitimeНед 20 Јан 2008 - 23:34

Ја ја Нокиа е 5ка ама и Сони не се лоши се држат тука на едно ниво.
Инаку Нокиа ојде кај нас пропадна фирмата, и се сели за Унгарија... тоа од многу шо имаат профит во Германија али јбг... тва е тва Laughing имаме и други не е толку опасно хехехе Wink

_________________
Која марка е најдобра за мобилен 1919m3v26vlf5u
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.macedonia.0rg.fr/
Aleksandar
Admin
Aleksandar

Број на мислења : 288
Age : 35
Location : Најверојатно Дома...
Registration date : 2007-12-31

Која марка е најдобра за мобилен Empty
ПишувањеПредмет: Re: Која марка е најдобра за мобилен   Која марка е најдобра за мобилен Icon_minitimeНед 20 Јан 2008 - 23:55

Sony Ericsson spored mene ne se mnogu skapi a imaat kvalitet za razlika od noki a koja ne moze da si ja dozvoli sekoj sekako zavisi of tipot
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://HostingMacedonia.com
|_rAp_CitY_|
Напреден член
|_rAp_CitY_|

Број на мислења : 54
Registration date : 2008-01-05

Која марка е најдобра за мобилен Empty
ПишувањеПредмет: Re: Која марка е најдобра за мобилен   Која марка е најдобра за мобилен Icon_minitimeЧет 31 Јан 2008 - 5:18

za mene najdobra marka na telefoni e Blackberry, LG, Nokia.
Nesto sto ne mi se dopagja e motorola, alcatel, siemens
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
Која марка е најдобра за мобилен Empty
ПишувањеПредмет: Re: Која марка е најдобра за мобилен   Која марка е најдобра за мобилен Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Која марка е најдобра за мобилен
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Delcevo Forum :: Забава :: Мобилни телефони-
Отиди до: