Delcevo Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Delcevo Forum

Best Forum
 
HomeHome  БарајБарај  Latest imagesLatest images  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

 

 Каков антивирус користите?

Go down 
+9
Satchmata
thekoki
ViRuS
kucka
raperka^^
crazycko
InfinityCafe
Dark_[T]_X
Aleksandar
13 posters
АвторПорака
Aleksandar
Admin
Aleksandar


Број на мислења : 288
Age : 39
Location : Најверојатно Дома...
Registration date : 2007-12-31

Каков антивирус користите? Empty
ПишувањеПредмет: Каков антивирус користите?   Каков антивирус користите? Icon_minitimeПон 31 Дек 2007 - 7:04

Ajde ovde pisuvajte kakov antivirus koristite i dali e dobar?


Jas koristam Kaspersky 6.0 i e super nema sansi nesto da pomine
Вратете се на почетокот Go down
http://HostingMacedonia.com
Dark_[T]_X
Зависник
Dark_[T]_X


Број на мислења : 227
Registration date : 2007-12-31

Каков антивирус користите? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каков антивирус користите?   Каков антивирус користите? Icon_minitimeПон 31 Дек 2007 - 7:10

ja koristam kasperky 5.0 bombona ee :PPP
Вратете се на почетокот Go down
?о??и?
Гостин




Каков антивирус користите? Empty
ПишувањеПредмет: |_rAp_CitY_| is virus that no such antivirus can help him   Каков антивирус користите? Icon_minitimeПон 31 Дек 2007 - 7:12

Jas Koristam AVG Free Edition I mislam deka e najdobar antivirus so sam go probal do sega, pa ke vidime natamo. Mozete da go downloadirate na sledniov link :

http://www.download.com/3001-2239_4-10788045.html
Вратете се на почетокот Go down
InfinityCafe
Почетник
InfinityCafe


Број на мислења : 18
Age : 36
Location : Delcevo
Registration date : 2007-12-31

Каков антивирус користите? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каков антивирус користите?   Каков антивирус користите? Icon_minitimeПон 31 Дек 2007 - 18:14

ja da vi kaza neam antivirus poso kasoveco odma kine klucoveto na antivirusite i taka da ne flaza na sekakvi strani
Вратете се на почетокот Go down
crazycko
Admin
crazycko


Број на мислења : 231
Age : 41
Location : Germany
Registration date : 2007-12-31

Каков антивирус користите? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каков антивирус користите?   Каков антивирус користите? Icon_minitimeЧет 3 Јан 2008 - 1:00

Jas koristam AntiVir i sum prezadovolna mislam deka e mnogu podobar i od nekoi so gi falat iako za mojot nema tolku reklami sepak si e super antivirus i ne bi go menjala za nikoj. Wink
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonia.0rg.fr/
raperka^^
Напреден член



Број на мислења : 110
Registration date : 2007-12-31

Каков антивирус користите? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каков антивирус користите?   Каков антивирус користите? Icon_minitimeЧет 3 Јан 2008 - 1:06

Abe jas koristev nod glup bese ama sea koristam kaspersku 6.00 a sea znaete li sto ke napravam?A?ke fatam i ke stavam site antivirusi i ke nema da mi promsi ni eden kekekek cheers
Вратете се на почетокот Go down
kucka
Зависник
kucka


Број на мислења : 240
Age : 39
Location : Moon Kingdom - Earth
Registration date : 2008-01-03

Каков антивирус користите? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каков антивирус користите?   Каков антивирус користите? Icon_minitimeВто 8 Јан 2008 - 4:10

Kaspersky 6.0 ... нема подобар Wink
Вратете се на почетокот Go down
Aleksandar
Admin
Aleksandar


Број на мислења : 288
Age : 39
Location : Најверојатно Дома...
Registration date : 2007-12-31

Каков антивирус користите? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каков антивирус користите?   Каков антивирус користите? Icon_minitimeВто 8 Јан 2008 - 4:20

kucka напиша:
Kaspersky 6.0 ... нема подобар Wink

да не видеш нешто од мене lol!
Вратете се на почетокот Go down
http://HostingMacedonia.com
kucka
Зависник
kucka


Број на мислења : 240
Age : 39
Location : Moon Kingdom - Earth
Registration date : 2008-01-03

Каков антивирус користите? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каков антивирус користите?   Каков антивирус користите? Icon_minitimeВто 8 Јан 2008 - 4:22

lol! стварно таков имам и многу си го сакам зашто стварно ништо неможе да помине хахахахаха
Вратете се на почетокот Go down
ViRuS
Admin
ViRuS


Број на мислења : 31
Age : 40
Location : Зад Тебе
Registration date : 2007-12-31

Каков антивирус користите? Empty
ПишувањеПредмет: lele   Каков антивирус користите? Icon_minitimeСре 9 Јан 2008 - 19:13

koristila nod i bil glub
zaso ne me jasno jas imam doma no32 2.5
i do seg anema ni virus ni addonce ni ne znam so da mi e dojdeno u pc
kako prvo da ve informiran nod32 e najkorsiten antivirus na svetski ramki i toa najmnogu koristen od najgo,emite korporacii kako microsoft fbi nasa generalnite vladi i nivnite bezbednossni systemi
nod32 si ima svoj config i sekoj treba d asi go namesti i ke vi raboti besprekorno Smile)
Вратете се на почетокот Go down
http://www.mkd.net
thekoki
Почетник



Број на мислења : 18
Age : 35
Location : doma
Registration date : 2008-01-06

Каков антивирус користите? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каков антивирус користите?   Каков антивирус користите? Icon_minitimeПет 11 Јан 2008 - 23:05

jas nemam anti virusna programa pa nemam ni virus vo pc koj nemi veruva neka kaze
Вратете се на почетокот Go down
Satchmata
Почетник



Број на мислења : 11
Registration date : 2008-01-11

Каков антивирус користите? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каков антивирус користите?   Каков антивирус користите? Icon_minitimeПет 11 Јан 2008 - 23:40

AVAST v 4.7
Вратете се на почетокот Go down
thekoki
Почетник



Број на мислења : 18
Age : 35
Location : doma
Registration date : 2008-01-06

Каков антивирус користите? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каков антивирус користите?   Каков антивирус користите? Icon_minitimeСаб 12 Јан 2008 - 4:09

aj ke vi dadam eden link od kade mozete da si ja simnete Kaspersky Internet Security v7.0.1.321 Final:
http://rapidshare.com/files/83096817/Kaspersky_Internet_Security_v7.0.1.321_Final.rar
Вратете се на почетокот Go down
miaaa
Напреден член
miaaa


Број на мислења : 90
Registration date : 2008-01-05

Каков антивирус користите? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каков антивирус користите?   Каков антивирус користите? Icon_minitimeСаб 12 Јан 2008 - 15:39

prvo koristev antivirus pa nesto se zeznav so neto i staviv Kaspersky 6.0 i zadovolna sum :p
Вратете се на почетокот Go down
Dark Assasin
Почетник
Dark Assasin


Број на мислења : 16
Location : Пред Компјутер
Registration date : 2008-03-11

Каков антивирус користите? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каков антивирус користите?   Каков антивирус користите? Icon_minitimeЧет 13 Мар 2008 - 16:22

Eh,AVG Free Edition,podobar od Kaspersky i Avast zaedno Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Dark Assasin
Почетник
Dark Assasin


Број на мислења : 16
Location : Пред Компјутер
Registration date : 2008-03-11

Каков антивирус користите? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каков антивирус користите?   Каков антивирус користите? Icon_minitimeПет 14 Мар 2008 - 16:36

A ko stajvv NOD32,kompjuterov totalno mi skrena Very Happy Non-stop nekoj Error,nekoj gluposti I go pafnav.Mislam,normalno Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
poisonivy
Почетник



Број на мислења : 5
Registration date : 2008-06-28

Каков антивирус користите? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каков антивирус користите?   Каков антивирус користите? Icon_minitimeСаб 28 Јун 2008 - 21:20

ViRuS напиша:
koristila nod i bil glub
zaso ne me jasno jas imam doma no32 2.5
i do seg anema ni virus ni addonce ni ne znam so da mi e dojdeno u pc
kako prvo da ve informiran nod32 e najkorsiten antivirus na svetski ramki i toa najmnogu koristen od najgo,emite korporacii kako microsoft fbi nasa generalnite vladi i nivnite bezbednossni systemi
nod32 si ima svoj config i sekoj treba d asi go namesti i ke vi raboti besprekorno Smile)

НОД-о највеќе се користи зашто е антивирус шо ич не го успорува компјутеро. Ја користа BitDefender и нема шо да кажа - НАЈДОБАР Е!!! Добиваш антивирус шо не кочи ногу а чисти како ненормален Smile)

Ја користех НОД, Касперски и Нортон. Нортон го избришах одма оти ништо не работи. Со НОД не се чувствувах безбедно, па и него го дилитнах. Касперски е стварно јак антивирус и мога да кажа дека е подобар и од БитДифиндер, ама брат, не да кочиииииииииии.... ептен го успорува од компјутеро, ја не мога да дозвола една програма да ми јаде 100 мега од меморија. Па чух дека БитДифиндер бил прогласен за најдобар и го инсталирах да вида шо чудо е. И види, стварно ти бил најдобар, и ви го препорачувам на сите!!!
Вратете се на почетокот Go down
RejzR
Почетник



Број на мислења : 10
Registration date : 2008-12-14

Каков антивирус користите? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каков антивирус користите?   Каков антивирус користите? Icon_minitimeНед 14 Дек 2008 - 21:48

ESET Smart Security 3.0.699.0 Smile
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content





Каков антивирус користите? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каков антивирус користите?   Каков антивирус користите? Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Каков антивирус користите?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Delcevo Forum :: Pc & Интернет :: Софтвер-
Отиди до: