Delcevo Forum

Best Forum
 
HomeHome  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share
 

 Евровизија 2008

Go down 
АвторПорака
kucka
Зависник
kucka

Број на мислења : 240
Age : 35
Location : Moon Kingdom - Earth
Registration date : 2008-01-03

Евровизија 2008 Empty
ПишувањеПредмет: Евровизија 2008   Евровизија 2008 Icon_minitimeПон 9 Јун 2008 - 19:33

Знам дека помина Евровизијата, ама очигледно на никој не му текнало па еве јас се вратив и да не останам покуса да си отворам тема lol!

Какви се вашите впечатоци од годинешнава Евровизија? Кој ви беше фаворит? Ви се допадна ли Русија или сметате дека некој друг требаше да победи? Дали мислите дека е неферски што Македонија не влезе во финале? и се што имате да изјавите повелете, пишете си flower

_________________
Евровизија 2008 588701cygbxcns6d
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Евровизија 2008
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Delcevo Forum :: Забава :: Музика-
Отиди до: