Delcevo Forum

Best Forum
 
HomeHome  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share
 

 Македонски избор за песна за Евровизија 2008

Go down 

Кој е вашиот фаворит за Евровизија??
1. Врчак, Тамара и Адриан Гаџа
Македонски избор за песна за Евровизија 2008 Vote_lcap0%Македонски избор за песна за Евровизија 2008 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
2. Елвир Мекиќ
Македонски избор за песна за Евровизија 2008 Vote_lcap33%Македонски избор за песна за Евровизија 2008 Vote_rcap
 33% [ 1 ]
3. Ламбе Алабаковски
Македонски избор за песна за Евровизија 2008 Vote_lcap33%Македонски избор за песна за Евровизија 2008 Vote_rcap
 33% [ 1 ]
4. Гиш
Македонски избор за песна за Евровизија 2008 Vote_lcap0%Македонски избор за песна за Евровизија 2008 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
5. Анета Качуркова
Македонски избор за песна за Евровизија 2008 Vote_lcap0%Македонски избор за песна за Евровизија 2008 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
6. Ристо Самарџиев
Македонски избор за песна за Евровизија 2008 Vote_lcap0%Македонски избор за песна за Евровизија 2008 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
7. Ноне
Македонски избор за песна за Евровизија 2008 Vote_lcap33%Македонски избор за песна за Евровизија 2008 Vote_rcap
 33% [ 1 ]
8. Влатко Илиевски
Македонски избор за песна за Евровизија 2008 Vote_lcap0%Македонски избор за песна за Евровизија 2008 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
9. Туна
Македонски избор за песна за Евровизија 2008 Vote_lcap0%Македонски избор за песна за Евровизија 2008 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
10. Некој друг
Македонски избор за песна за Евровизија 2008 Vote_lcap0%Македонски избор за песна за Евровизија 2008 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Општо гласови : 3
 

АвторПорака
crazycko
Admin
crazycko

Број на мислења : 231
Age : 36
Location : Germany
Registration date : 2007-12-31

Македонски избор за песна за Евровизија 2008 Empty
ПишувањеПредмет: Македонски избор за песна за Евровизија 2008   Македонски избор за песна за Евровизија 2008 Icon_minitimeПон 28 Јан 2008 - 3:09

Еве една мала анкета за Евровизијата...Што мислите, според вас, кој најмногу заслужува да не претставува оваа година Question Повелете гласајтеRazz

Македонски избор за песна за Евровизија 2008 Evrovision_logo

_________________
Македонски избор за песна за Евровизија 2008 1919m3v26vlf5u
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.macedonia.0rg.fr/
kucka
Зависник
kucka

Број на мислења : 240
Age : 35
Location : Moon Kingdom - Earth
Registration date : 2008-01-03

Македонски избор за песна за Евровизија 2008 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Македонски избор за песна за Евровизија 2008   Македонски избор за песна за Евровизија 2008 Icon_minitimeПон 4 Фед 2008 - 4:49

Малку е лоша анкетава.
Неможеш да кажеш кој најмногу заслужува кога не сме го виделе финалниот продукт на песните.
Од тоа што јас го видов на демото 90% од песните се катастрофа... песните на Паркети, Нокаут, Ристо Самарџиев и Ноне ми се најнадежни но, ништо не се знае што ќе се случи.
Сепак станува збор за демо снимки.Еве ги демо снимките од песните.
Слушнете ги па коментирајте.

_________________
Македонски избор за песна за Евровизија 2008 588701cygbxcns6d
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
kucka
Зависник
kucka

Број на мислења : 240
Age : 35
Location : Moon Kingdom - Earth
Registration date : 2008-01-03

Македонски избор за песна за Евровизија 2008 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Македонски избор за песна за Евровизија 2008   Македонски избор за песна за Евровизија 2008 Icon_minitimeПон 4 Фед 2008 - 5:05

lol!

http://jakov.blog.com.mk/comment/reply/132667

Слушнете ја песната на нашето прасе Боки со која мислеше тој да настапува и да победи на изборот за песна на евровизија... јас нема да коментирам ви оставам тоа на вас. lol!

_________________
Македонски избор за песна за Евровизија 2008 588701cygbxcns6d
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Aleksandar
Admin
Aleksandar

Број на мислења : 288
Age : 35
Location : Најверојатно Дома...
Registration date : 2007-12-31

Македонски избор за песна за Евровизија 2008 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Македонски избор за песна за Евровизија 2008   Македонски избор за песна за Евровизија 2008 Icon_minitimeВто 5 Фед 2008 - 0:56

glasam za none Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://HostingMacedonia.com
crazycko
Admin
crazycko

Број на мислења : 231
Age : 36
Location : Germany
Registration date : 2007-12-31

Македонски избор за песна за Евровизија 2008 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Македонски избор за песна за Евровизија 2008   Македонски избор за песна за Евровизија 2008 Icon_minitimeВто 5 Фед 2008 - 2:04

Песната на Ноне е убава, ама и оваа на Ламбе Алабаковски многу ми се свиѓа... Не би било лошо да оди тој на Евровизија, јас би го поддржала Smile Smile Smile

_________________
Македонски избор за песна за Евровизија 2008 1919m3v26vlf5u
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.macedonia.0rg.fr/
Dark_[T]_X
Зависник
Dark_[T]_X

Број на мислења : 227
Registration date : 2007-12-31

Македонски избор за песна за Евровизија 2008 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Македонски избор за песна за Евровизија 2008   Македонски избор за песна за Евровизија 2008 Icon_minitimeПет 15 Фед 2008 - 2:05

lol! pesnata na Praseto na gnasata Boki c C c C C C c abe taa ne za na radio a ne za na Evrosong ..boze sacuvaj Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Александар-
Напреден член
Александар-

Број на мислења : 51
Registration date : 2008-01-03

Македонски избор за песна за Евровизија 2008 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Македонски избор за песна за Евровизија 2008   Македонски избор за песна за Евровизија 2008 Icon_minitimeПон 25 Фед 2008 - 16:28

taa godina makedonskio evrosong e za nikade.Epten krs!!!Ako ne sme posledni ja te
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
kucka
Зависник
kucka

Број на мислења : 240
Age : 35
Location : Moon Kingdom - Earth
Registration date : 2008-01-03

Македонски избор за песна за Евровизија 2008 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Македонски избор за песна за Евровизија 2008   Македонски избор за песна за Евровизија 2008 Icon_minitimeПон 9 Јун 2008 - 19:28

Заврши Евровозија а ни едно мислење..ту бре

Иначе песната на Тамарата е срање, беше за мене срање уште пред да победи, срање беше кога победи, и срање си остана до ден денешен Razz

_________________
Македонски избор за песна за Евровизија 2008 588701cygbxcns6d
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
Македонски избор за песна за Евровизија 2008 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Македонски избор за песна за Евровизија 2008   Македонски избор за песна за Евровизија 2008 Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Македонски избор за песна за Евровизија 2008
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Delcevo Forum :: Забава :: Музика-
Отиди до: