Delcevo Forum

Best Forum
 
HomeHome  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share
 

 Озборувања

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
Aleksandar
Admin
Aleksandar

Број на мислења : 288
Age : 35
Location : Најверојатно Дома...
Registration date : 2007-12-31

Озборувања - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Озборувања   Озборувања - Page 2 Icon_minitimeНед 20 Јан 2008 - 2:46

ti nogo slusas Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://HostingMacedonia.com
Dark_[T]_X
Зависник
Dark_[T]_X

Број на мислења : 227
Registration date : 2007-12-31

Озборувања - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Озборувања   Озборувања - Page 2 Icon_minitimeВто 22 Јан 2008 - 5:57

abe samo "mabet" pravite za papucari ,a dali ima papucarki? :DDD
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
crazycko
Admin
crazycko

Број на мислења : 231
Age : 36
Location : Germany
Registration date : 2007-12-31

Озборувања - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Озборувања   Озборувања - Page 2 Icon_minitimeВто 22 Јан 2008 - 21:19

Има има, како не... еве јас најголем пример ке се земам хехехе секој ден сум со папучи на нозе и лето и зима хахахаха bounce bounce

_________________
Озборувања - Page 2 1919m3v26vlf5u
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.macedonia.0rg.fr/
Aleksandar
Admin
Aleksandar

Број на мислења : 288
Age : 35
Location : Најверојатно Дома...
Registration date : 2007-12-31

Озборувања - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Озборувања   Озборувања - Page 2 Icon_minitimeСре 23 Јан 2008 - 1:59

ti i virus dudlaci i papuci Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://HostingMacedonia.com
Dark_[T]_X
Зависник
Dark_[T]_X

Број на мислења : 227
Registration date : 2007-12-31

Озборувања - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Озборувања   Озборувања - Page 2 Icon_minitimeСре 23 Јан 2008 - 4:48

eaheuaheuah site sme tuku aj da ne se prepirame oti ako pocneme nezanm dodeka ke ja karame Smile))
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Aleksandar
Admin
Aleksandar

Број на мислења : 288
Age : 35
Location : Најверојатно Дома...
Registration date : 2007-12-31

Озборувања - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Озборувања   Озборувања - Page 2 Icon_minitimeСаб 26 Јан 2008 - 22:12

kucka нешто ја нема од кога стана збор за папучарки што е работата ?
ја мислам дека избегнува тема lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://HostingMacedonia.com
Dark_[T]_X
Зависник
Dark_[T]_X

Број на мислења : 227
Registration date : 2007-12-31

Озборувања - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Озборувања   Озборувања - Page 2 Icon_minitimeСре 6 Фед 2008 - 3:17

hehehe mozno e Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
kucka
Зависник
kucka

Број на мислења : 240
Age : 35
Location : Moon Kingdom - Earth
Registration date : 2008-01-03

Озборувања - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Озборувања   Озборувања - Page 2 Icon_minitimeСре 6 Фед 2008 - 5:03

хахаха.. е јас да ви кажам си купив многу убави розеви папучки ама џабе не ги носам, ни хулахопки носам..ништо..и после Емилија болна.. нормално е тоа Razz

_________________
Озборувања - Page 2 588701cygbxcns6d
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dark_[T]_X
Зависник
Dark_[T]_X

Број на мислења : 227
Registration date : 2007-12-31

Озборувања - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Озборувања   Озборувања - Page 2 Icon_minitimeПет 8 Фед 2008 - 16:31

heheheh ne begaj od tema Ema Very Happy ne vrti tuka hulahopki ova ona Wink)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
poisonivy
Почетник


Број на мислења : 5
Registration date : 2008-06-28

Озборувања - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Озборувања   Озборувања - Page 2 Icon_minitimeСаб 28 Јун 2008 - 21:32

Бре, ништо ново не дознах... Smile Дај оговарајте повеќе Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
Озборувања - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Озборувања   Озборувања - Page 2 Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Озборувања
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Delcevo Forum :: Од Животот :: Муабети-
Отиди до: