Delcevo Forum

Best Forum
 
HomeHome  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share
 

 Забелешки

Go down 
АвторПорака
kucka
Зависник
kucka

Број на мислења : 240
Age : 35
Location : Moon Kingdom - Earth
Registration date : 2008-01-03

Забелешки Empty
ПишувањеПредмет: Забелешки   Забелешки Icon_minitimeСаб 5 Јан 2008 - 5:20

Доколку имате некоја забелешка во врска со форумов, некоја пофалба или критика или некој предлог за тема слободно пишете ја тука Smile

_________________
Забелешки 588701cygbxcns6d
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
thekoki
Почетник


Број на мислења : 18
Age : 30
Location : doma
Registration date : 2008-01-06

Забелешки Empty
ПишувањеПредмет: Re: Забелешки   Забелешки Icon_minitimeНед 6 Јан 2008 - 15:18

ima mnogu zabeleski smo podobro odredete gi temite na primer internet so hardver softver...........
ili zabava so oglasi.............
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[[kicX]]
Напреден член
[[kicX]]

Број на мислења : 98
Registration date : 2008-01-02

Забелешки Empty
ПишувањеПредмет: Re: Забелешки   Забелешки Icon_minitimeНед 6 Јан 2008 - 17:06

Toa e epten golema greska!!!!!!!!!!!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
raperka^^
Напреден член


Број на мислења : 110
Registration date : 2007-12-31

Забелешки Empty
ПишувањеПредмет: Re: Забелешки   Забелешки Icon_minitimeНед 6 Јан 2008 - 17:08

Abe ke sredime sea sto da se pravi Sad
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
thekoki
Почетник


Број на мислења : 18
Age : 30
Location : doma
Registration date : 2008-01-06

Забелешки Empty
ПишувањеПредмет: Re: Забелешки   Забелешки Icon_minitimeНед 6 Јан 2008 - 17:10

pa dobro jas vi dadov sovet nemoras odma da se lutis za ovaae e forumot
pozz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
raperka^^
Напреден член


Број на мислења : 110
Registration date : 2007-12-31

Забелешки Empty
ПишувањеПредмет: Re: Забелешки   Забелешки Icon_minitimeНед 6 Јан 2008 - 17:14

Forumot e i za da napises nesto ne ksamo za kritiki.Dokolku prodolzis taka tvojot userke bide suspendiran od ovoj forum pozz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
miaaa
Напреден член
miaaa

Број на мислења : 90
Registration date : 2008-01-05

Забелешки Empty
ПишувањеПредмет: Re: Забелешки   Забелешки Icon_minitimeНед 6 Јан 2008 - 17:16

epa thekoki gledaj
INTERNETOT E PRIKLU4EN NA KOMPJUTER. KOMPJUTEROT E SOSTAVEN OD SOFTVER I HARDVER. BEZ NIV KOMPJUTEROT NEMA DA POSTOE. A AKO NE POSTOE KOMPJUTEROT NA SO KE SE PRIKLU4E INTERNET??
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
thekoki
Почетник


Број на мислења : 18
Age : 30
Location : doma
Registration date : 2008-01-06

Забелешки Empty
ПишувањеПредмет: Re: Забелешки   Забелешки Icon_minitimeНед 6 Јан 2008 - 17:31

raperka^^ напиша:
Forumot e i za da napises nesto ne ksamo za kritiki.Dokolku prodolzis taka tvojot userke bide suspendiran od ovoj forum pozz
hehe nemora odma da se lutis so mojte kritiki ke go napravite najdobar forumov:DDD
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
crazycko
Admin
crazycko

Број на мислења : 231
Age : 36
Location : Germany
Registration date : 2007-12-31

Забелешки Empty
ПишувањеПредмет: Re: Забелешки   Забелешки Icon_minitimeНед 6 Јан 2008 - 17:32

Ај ќе ве молам да не терате на оваа тема чамче муабет.
Темата е ставена за забелешки а не за расправии, видете наслов и ке ви се разјасни.
Фала!

_________________
Забелешки 1919m3v26vlf5u
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.macedonia.0rg.fr/
Aleksandar
Admin
Aleksandar

Број на мислења : 288
Age : 35
Location : Најверојатно Дома...
Registration date : 2007-12-31

Забелешки Empty
ПишувањеПредмет: Re: Забелешки   Забелешки Icon_minitimeВто 8 Јан 2008 - 3:44

сите гледам имате опомени од другите админи и модератори и терате на кавга е сега вака јас нема да ве предупредувам ке ви бришам постови и ке банирам без претходна опомена пошто сте опоменети најмалку по 3 пати.поздрав
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://HostingMacedonia.com
kucka
Зависник
kucka

Број на мислења : 240
Age : 35
Location : Moon Kingdom - Earth
Registration date : 2008-01-03

Забелешки Empty
ПишувањеПредмет: Re: Забелешки   Забелешки Icon_minitimeСаб 12 Јан 2008 - 4:25

подтемата на thekoki во филмови со наслов клипови +18 ќе биде лично избришана од мене.

1.Прочитај ги правилата какви работи не смеат да содржат темите.
2.Форумот ако добро се сеќавам е за +13, што значи забрането е.
3.И да грешам тука има малолетници така да извини ама таква тема иде out!

_________________
Забелешки 588701cygbxcns6d
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ViRuS
Admin
ViRuS

Број на мислења : 31
Age : 36
Location : Зад Тебе
Registration date : 2007-12-31

Забелешки Empty
ПишувањеПредмет: ee   Забелешки Icon_minitimeСаб 12 Јан 2008 - 6:31

abe ajde pomirni da ne zemma sukalota da me razmajammmm amaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa so e ovaa tuka traktanci aj site fakjajte ser za rabotaaaaaaaaa da ne razmaaam Smile)))))
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.mkd.net
Sponsored content
Забелешки Empty
ПишувањеПредмет: Re: Забелешки   Забелешки Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Забелешки
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Delcevo Forum :: Делчево Форум-Инфо-
Отиди до: