Delcevo Forum

Best Forum
 
HomeHome  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share
 

 Омилени сериски филмови

Go down 
АвторПорака
kucka
Зависник
kucka

Број на мислења : 240
Age : 35
Location : Moon Kingdom - Earth
Registration date : 2008-01-03

Омилени сериски филмови Empty
ПишувањеПредмет: Омилени сериски филмови   Омилени сериски филмови Icon_minitimeСаб 5 Јан 2008 - 4:01

Во последно време почнаа да откупуваат асални сериски филмови а не само тешки сапунарии Very Happy

Кои најмногу ги гледате?

_________________
Омилени сериски филмови 588701cygbxcns6d
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
raperka^^
Напреден член


Број на мислења : 110
Registration date : 2007-12-31

Омилени сериски филмови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Омилени сериски филмови   Омилени сериски филмови Icon_minitimeСаб 5 Јан 2008 - 14:56

Charmed e zakon i ima eden se vika Utociste na hr igra za adolescenti e neso mn e ja4ki4ok Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
kucka
Зависник
kucka

Број на мислења : 240
Age : 35
Location : Moon Kingdom - Earth
Registration date : 2008-01-03

Омилени сериски филмови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Омилени сериски филмови   Омилени сериски филмови Icon_minitimeСаб 5 Јан 2008 - 16:21

И мене ми се свиѓа Charmed, ама ќе ги ставам во исти кош и Lost, CSI, That '70s Show, Desperate Housewives итн Smile

_________________
Омилени сериски филмови 588701cygbxcns6d
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
crazycko
Admin
crazycko

Број на мислења : 231
Age : 36
Location : Germany
Registration date : 2007-12-31

Омилени сериски филмови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Омилени сериски филмови   Омилени сериски филмови Icon_minitimeСаб 5 Јан 2008 - 17:40

Jeeeeeee Desperate Housewives, Sex and the City, King of Qeens dobri serii mnogu si gi sakam ama Sex and the City ne mi igra poveke Crying or Very sad i mnogu mi misaat ama se nadevam ke prodolzat pak. Slusnav neso se shushka pa ke videme. Razz

_________________
Омилени сериски филмови 1919m3v26vlf5u
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.macedonia.0rg.fr/
HurtCrusher
Почетник
HurtCrusher

Број на мислења : 22
Age : 25
Location : berovo
Registration date : 2007-12-31

Омилени сериски филмови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Омилени сериски филмови   Омилени сериски филмови Icon_minitimeСаб 5 Јан 2008 - 19:22

jas recisi nikogas ne gledam serii ama samo moga da prekomentiram oti izgubeni mi e nogu glupa ....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
kucka
Зависник
kucka

Број на мислења : 240
Age : 35
Location : Moon Kingdom - Earth
Registration date : 2008-01-03

Омилени сериски филмови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Омилени сериски филмови   Омилени сериски филмови Icon_minitimeСаб 5 Јан 2008 - 19:32

ихахиахиа не е серијата глупа ти не ја сфаќаш Razz

_________________
Омилени сериски филмови 588701cygbxcns6d
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
HurtCrusher
Почетник
HurtCrusher

Број на мислења : 22
Age : 25
Location : berovo
Registration date : 2007-12-31

Омилени сериски филмови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Омилени сериски филмови   Омилени сериски филмови Icon_minitimeСаб 5 Јан 2008 - 20:16

hehe toa navreda li e ili ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
kucka
Зависник
kucka

Број на мислења : 240
Age : 35
Location : Moon Kingdom - Earth
Registration date : 2008-01-03

Омилени сериски филмови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Омилени сериски филмови   Омилени сериски филмови Icon_minitimeСаб 5 Јан 2008 - 20:26

Па незнам како го сфаќаш ти..али јас ако сакав да те навредам сигурно немаше да бидам толку скромна на зборови Cool

И доста со off topicot еве кажувам дека ако има пак безпотребни постови во темава ќе бидат избришани

_________________
Омилени сериски филмови 588701cygbxcns6d
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Aleksandar
Admin
Aleksandar

Број на мислења : 288
Age : 35
Location : Најверојатно Дома...
Registration date : 2007-12-31

Омилени сериски филмови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Омилени сериски филмови   Омилени сериски филмови Icon_minitimeСаб 5 Јан 2008 - 20:41

jas go gledam hrvatskiot Zabraneta Ljubov i samo nego i nikoj drug Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://HostingMacedonia.com
miaaa
Напреден член
miaaa

Број на мислења : 90
Registration date : 2008-01-05

Омилени сериски филмови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Омилени сериски филмови   Омилени сериски филмови Icon_minitimeЧет 10 Јан 2008 - 21:12

hmm go gledav zabraneta ljubov na po4etokot mi bese ubav ali sega ne mi e interesen poveke a sega omilen mi e "ne davaj se nina" v4era po4na interesen e bidejki na nekoj na4in stanuva zbor za modata..a omileni mi se: mladi buntovnici, charmed, klon, slavni a obi4ni, vila marija, skrieni strasti i drugi ne mi teknuavaat vo momentot!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Aleksandar
Admin
Aleksandar

Број на мислења : 288
Age : 35
Location : Најверојатно Дома...
Registration date : 2007-12-31

Омилени сериски филмови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Омилени сериски филмови   Омилени сериски филмови Icon_minitimeСаб 26 Јан 2008 - 21:55

омилени ми се фрејзер и како ке каже џим има и други ама сега баш не можам да се сетам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://HostingMacedonia.com
kucka
Зависник
kucka

Број на мислења : 240
Age : 35
Location : Moon Kingdom - Earth
Registration date : 2008-01-03

Омилени сериски филмови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Омилени сериски филмови   Омилени сериски филмови Icon_minitimeНед 27 Јан 2008 - 3:59

леле Фрејзер е кома Very Happy

_________________
Омилени сериски филмови 588701cygbxcns6d
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Aleksandar
Admin
Aleksandar

Број на мислења : 288
Age : 35
Location : Најверојатно Дома...
Registration date : 2007-12-31

Омилени сериски филмови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Омилени сериски филмови   Омилени сериски филмови Icon_minitimeНед 27 Јан 2008 - 4:25

тешка кома Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://HostingMacedonia.com
Serva
Почетник
Serva

Број на мислења : 3
Age : 31
Location : Vinica
Registration date : 2008-02-21

Омилени сериски филмови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Омилени сериски филмови   Омилени сериски филмови Icon_minitimeЧет 21 Фед 2008 - 14:25

Vratice se rode
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://servata.hi5.com
poisonivy
Почетник


Број на мислења : 5
Registration date : 2008-06-28

Омилени сериски филмови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Омилени сериски филмови   Омилени сериски филмови Icon_minitimeСаб 28 Јун 2008 - 21:36

П.Р.И.Ј.А.Т.Е.Л.И и СЕКСОТ И ГРАДОТ се најдобри!!!

Сите други серии можат вода да им носат на тија погоре!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
Омилени сериски филмови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Омилени сериски филмови   Омилени сериски филмови Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Омилени сериски филмови
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Delcevo Forum :: Забава :: Филмови-
Отиди до: