Delcevo Forum

Best Forum
 
HomeHome  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share
 

 ОБАВЕЗНО!!!!!!!

Go down 
АвторПорака
kucka
Зависник
kucka

Број на мислења : 240
Age : 35
Location : Moon Kingdom - Earth
Registration date : 2008-01-03

ОБАВЕЗНО!!!!!!! Empty
ПишувањеПредмет: ОБАВЕЗНО!!!!!!!   ОБАВЕЗНО!!!!!!! Icon_minitimeСаб 5 Јан 2008 - 0:16

Незнам што е со форумот, очигледно дека е направен само едно видео да може да се внесе во еден пост а јас незнаев Smile Па испадна на некои од вас кои што имаа повеќе youtube линкови во еден пост да им исчезнат Smile Едно ГОЛЕМООО ИЗВИНИИ до |_rAp_CitY_| и Dark_[T]_X и се надевам дека нема да се лутат, како и да е постовите ви стојат во преместените теми меѓутоа со по едно видео, се надевам дека ќе ги доставите и другите... Можев и јас меѓутоа немаше да бидат од вас.... и Ве молам до сите ако можете да ги ставате видеата копирајќи го embed кодот (најлесно е : [youtube] embed code [/youtube])и текстовите на песните фалааааааааа... ај да ја заклучам темава да нема многу off topic Very Happy

_________________
ОБАВЕЗНО!!!!!!! 588701cygbxcns6d
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
kucka
Зависник
kucka

Број на мислења : 240
Age : 35
Location : Moon Kingdom - Earth
Registration date : 2008-01-03

ОБАВЕЗНО!!!!!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: ОБАВЕЗНО!!!!!!!   ОБАВЕЗНО!!!!!!! Icon_minitimeСаб 5 Јан 2008 - 0:33

Ок средив што средив, не бришев постови, ги префрлав, спојував и слично, оние кои што немаа каде да се префрлат ги оставив но, ве молам внимавајте во иднина бидејќи ќе морам да ги бришам оние на кои што не им е местото таму кај што се постирани tnx:)

_________________
ОБАВЕЗНО!!!!!!! 588701cygbxcns6d
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
kucka
Зависник
kucka

Број на мислења : 240
Age : 35
Location : Moon Kingdom - Earth
Registration date : 2008-01-03

ОБАВЕЗНО!!!!!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: ОБАВЕЗНО!!!!!!!   ОБАВЕЗНО!!!!!!! Icon_minitimeЧет 10 Јан 2008 - 0:32

Знам дека е тешко да се најдат тектови
од повеќето Македонски песни но, ве молам да се обидете... А за
странските обавезно да ставате тектови... не е тешко да се
најдат..tnx


_________________
ОБАВЕЗНО!!!!!!! 588701cygbxcns6d
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ОБАВЕЗНО!!!!!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: ОБАВЕЗНО!!!!!!!   ОБАВЕЗНО!!!!!!! Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
ОБАВЕЗНО!!!!!!!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Delcevo Forum :: Забава :: Музика-
Отиди до: