Delcevo Forum

Best Forum
 
HomeHome  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share
 

 Гледате ли цртани филмови и кои ви се омилени :)

Go down 
АвторПорака
kucka
Зависник
kucka

Број на мислења : 240
Age : 35
Location : Moon Kingdom - Earth
Registration date : 2008-01-03

Гледате ли цртани филмови и кои ви се омилени :) Empty
ПишувањеПредмет: Гледате ли цртани филмови и кои ви се омилени :)   Гледате ли цртани филмови и кои ви се омилени :) Icon_minitimeПет 4 Јан 2008 - 21:38

Се ви кажува насловот па чекам постови да видам колку сте по цртаните Smile

_________________
Гледате ли цртани филмови и кои ви се омилени :) 588701cygbxcns6d
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
crazycko
Admin
crazycko

Број на мислења : 231
Age : 36
Location : Germany
Registration date : 2007-12-31

Гледате ли цртани филмови и кои ви се омилени :) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Гледате ли цртани филмови и кои ви се омилени :)   Гледате ли цртани филмови и кои ви се омилени :) Icon_minitimeПет 4 Јан 2008 - 21:45

Ah koze edno ti mene me zarazi so crtanite pa gi gi down Cinderela i The Beauty and the Beast i red dr hahahahaha mwahh arno mi naprai oddamna gi nemav gledano kiss bajj

_________________
Гледате ли цртани филмови и кои ви се омилени :) 1919m3v26vlf5u
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.macedonia.0rg.fr/
miaaa
Напреден член
miaaa

Број на мислења : 90
Registration date : 2008-01-05

Гледате ли цртани филмови и кои ви се омилени :) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Гледате ли цртани филмови и кои ви се омилени :)   Гледате ли цртани филмови и кои ви се омилени :) Icon_minitimeСаб 5 Јан 2008 - 1:27

eeeeeeee mene ne me zarazivte i nema da me zarazite.. golema sum jas za crtani..hahuahauhauahua
a inaku kako mala gledav i omilen pamtam mi bese onoj so barbikite nz to4no kako se vika.. Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Aleksandar
Admin
Aleksandar

Број на мислења : 288
Age : 35
Location : Најверојатно Дома...
Registration date : 2007-12-31

Гледате ли цртани филмови и кои ви се омилени :) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Гледате ли цртани филмови и кои ви се омилени :)   Гледате ли цртани филмови и кои ви се омилени :) Icon_minitimeСаб 5 Јан 2008 - 2:46

jas si gledam obozavam da gi gledam Smile pokemon gledam sekoj den a i Yugii Ohh go gledav eden od poubavite mi e Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://HostingMacedonia.com
kucka
Зависник
kucka

Број на мислења : 240
Age : 35
Location : Moon Kingdom - Earth
Registration date : 2008-01-03

Гледате ли цртани филмови и кои ви се омилени :) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Гледате ли цртани филмови и кои ви се омилени :)   Гледате ли цртани филмови и кои ви се омилени :) Icon_minitimeСаб 5 Јан 2008 - 2:55

Хе хе хе... епа ај и јас да пишам дека ептен сакам цртани филмови да гледам... од долгометражните дефинитивно Аladdin ми е еден од омилените, Оliver & The Company, The Princess & The Goblin, El Dorado итн...


Многу ги сакам и сериските т.н. anime серии, а најповеќе си ги гледам Digimon...

За крај да кажам дека нема поубава anime серија од Sailor Moon и многу ми е жал што не ја давале во Македонија никогаш Sad

_________________
Гледате ли цртани филмови и кои ви се омилени :) 588701cygbxcns6d
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
raperka^^
Напреден член


Број на мислења : 110
Registration date : 2007-12-31

Гледате ли цртани филмови и кои ви се омилени :) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Гледате ли цртани филмови и кои ви се омилени :)   Гледате ли цртани филмови и кои ви се омилени :) Icon_minitimeСаб 5 Јан 2008 - 3:53

abe od scr\tanite fimovi tom i dzery e najzakon pa sea za natamu neznam.Samo nemoj nekoj da rece deka e skubi dubi duuuuu Very Happy kekeke
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
kucka
Зависник
kucka

Број на мислења : 240
Age : 35
Location : Moon Kingdom - Earth
Registration date : 2008-01-03

Гледате ли цртани филмови и кои ви се омилени :) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Гледате ли цртани филмови и кои ви се омилени :)   Гледате ли цртани филмови и кои ви се омилени :) Icon_minitimeСаб 5 Јан 2008 - 3:54

Ха ха ха..ете Scooby Doo го заборавив ихаихаиахиа

_________________
Гледате ли цртани филмови и кои ви се омилени :) 588701cygbxcns6d
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
raperka^^
Напреден член


Број на мислења : 110
Registration date : 2007-12-31

Гледате ли цртани филмови и кои ви се омилени :) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Гледате ли цртани филмови и кои ви се омилени :)   Гледате ли цртани филмови и кои ви се омилени :) Icon_minitimeСаб 5 Јан 2008 - 3:54

hahaha da brte ili snezaa i sedumte dzudzinja haha
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
kucka
Зависник
kucka

Број на мислења : 240
Age : 35
Location : Moon Kingdom - Earth
Registration date : 2008-01-03

Гледате ли цртани филмови и кои ви се омилени :) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Гледате ли цртани филмови и кои ви се омилени :)   Гледате ли цртани филмови и кои ви се омилени :) Icon_minitimeСре 9 Јан 2008 - 22:57

Знаеш ли дека Снежана и седумте џуџиња е најстар долгометражен цртан филм rendeer

_________________
Гледате ли цртани филмови и кои ви се омилени :) 588701cygbxcns6d
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dark_[T]_X
Зависник
Dark_[T]_X

Број на мислења : 227
Registration date : 2007-12-31

Гледате ли цртани филмови и кои ви се омилени :) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Гледате ли цртани филмови и кои ви се омилени :)   Гледате ли цртани филмови и кои ви се омилени :) Icon_minitimeПет 11 Јан 2008 - 14:04

ja si gledam nody Very Happy:D: najubav mi e a sega pa gledam i eden nov e a misla oti se vikase MALITE AJNSTAJNI kekee
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
Гледате ли цртани филмови и кои ви се омилени :) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Гледате ли цртани филмови и кои ви се омилени :)   Гледате ли цртани филмови и кои ви се омилени :) Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Гледате ли цртани филмови и кои ви се омилени :)
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Delcevo Forum :: Забава :: Филмови-
Отиди до: