Delcevo Forum

Best Forum
 
HomeHome  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share
 

 Речници

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
Dark_[T]_X
Зависник
Dark_[T]_X

Број на мислења : 227
Registration date : 2007-12-31

Речници - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Речници   Речници - Page 2 Icon_minitimeСаб 26 Јан 2008 - 22:25

O'pumpinos Very Happy na Ciganski D:Very Happy:D:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Aleksandar
Admin
Aleksandar

Број на мислења : 288
Age : 35
Location : Најверојатно Дома...
Registration date : 2007-12-31

Речници - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Речници   Речници - Page 2 Icon_minitimeЧет 31 Јан 2008 - 12:01

ne razbiram Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://HostingMacedonia.com
Александар-
Напреден член
Александар-

Број на мислења : 51
Registration date : 2008-01-03

Речници - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Речници   Речници - Page 2 Icon_minitimeПон 25 Фед 2008 - 16:22

Како се вика циган електричар?
- Гром


Како се вика Ром што сака математика?
- Ромбоид. Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Александар-
Напреден член
Александар-

Број на мислења : 51
Registration date : 2008-01-03

Речници - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Речници   Речници - Page 2 Icon_minitimeПон 25 Фед 2008 - 16:24

Како се вика циган што знае да чита?
Роман!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
RejzR
Почетник


Број на мислења : 10
Registration date : 2008-12-14

Речници - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Речници   Речници - Page 2 Icon_minitimeНед 14 Дек 2008 - 22:13

Aleksandar напиша:
kucka напиша:
Речници - Page 2 Pbucket
хахахаах... не си нормален кај го ископа ова Very Happy СУПЕР Е lol! lol!A SO ZNACENJE IMA SLIKATA ? lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!

Леле админ.. Smile

Ааааа, заборавив... СЕКС на јапонски вака се пишува < -- тоа го напиша тој шо ја постираше сликата..Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
Речници - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Речници   Речници - Page 2 Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Речници
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Delcevo Forum :: Забава :: Хумор-
Отиди до: