Delcevo Forum

Best Forum
 
HomeHome  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share
 

 30 најубави теми за Windows xp

Go down 
АвторПорака
Aleksandar
Admin
Aleksandar

Број на мислења : 288
Age : 35
Location : Најверојатно Дома...
Registration date : 2007-12-31

30 најубави теми за Windows xp Empty
ПишувањеПредмет: 30 најубави теми за Windows xp   30 најубави теми за Windows xp Icon_minitimeСре 2 Јан 2008 - 13:35

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://HostingMacedonia.com
c/windows
Почетник
c/windows

Број на мислења : 9
Registration date : 2008-02-21

30 најубави теми за Windows xp Empty
ПишувањеПредмет: Re: 30 најубави теми за Windows xp   30 најубави теми за Windows xp Icon_minitimeЧет 21 Фед 2008 - 14:47

Ставање на теми во ХР зима ногу простор од рам меморијата....имам пробано bounce
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
30 најубави теми за Windows xp
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Delcevo Forum :: Pc & Интернет :: Општо-
Отиди до: