Delcevo Forum

Best Forum
 
HomeHome  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share
 

 Која најдобрата игра што сте ја играле ?

Go down 
АвторПорака
Aleksandar
Admin
Aleksandar

Број на мислења : 288
Age : 35
Location : Најверојатно Дома...
Registration date : 2007-12-31

Која најдобрата игра што сте ја играле ? Empty
ПишувањеПредмет: Која најдобрата игра што сте ја играле ?   Која најдобрата игра што сте ја играле ? Icon_minitimeСре 2 Јан 2008 - 13:30

Call Of Duty mislam no ako se setam na nekoja sto mi bila pointeresna ke pisam Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://HostingMacedonia.com
raperka^^
Напреден член


Број на мислења : 110
Registration date : 2007-12-31

Која најдобрата игра што сте ја играле ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Која најдобрата игра што сте ја играле ?   Која најдобрата игра што сте ја играле ? Icon_minitimeСре 2 Јан 2008 - 19:47

Hah pa imase edna ama neznam kako se vikase inace igrata bese zakon.Se tepasea kukli so konci,se barase kluc,se skijase,se vozese na voz...i tn.Ako mi tekne kako se vikase ke VI KAZAM.iGRATA E ZAKON4E. pirat
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
kucka
Зависник
kucka

Број на мислења : 240
Age : 35
Location : Moon Kingdom - Earth
Registration date : 2008-01-03

Која најдобрата игра што сте ја играле ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Која најдобрата игра што сте ја играле ?   Која најдобрата игра што сте ја играле ? Icon_minitimeЧет 3 Јан 2008 - 8:31

Nancy Drew дефинитивно Smile)))
Сеуште го немам играно 17-от дел и едвај чекам

Станува збор за детективка игра, прилично тешка, потребна е многу голема концентрација за да се игра и да се реши случајот...
Дефинитивно омилен ми е 11 дел " The Curse Of Blackmoor Manor"


Има и една друга игра што ми се свиѓа, се вика Aveyond...излезе и 2 дел ама јас уште пред официјално да излезе си ја превртев зашто ја симнав од 2 baksa хихихихихи

_________________
Која најдобрата игра што сте ја играле ? 588701cygbxcns6d
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[[kicX]]
Напреден член
[[kicX]]

Број на мислења : 98
Registration date : 2008-01-02

Која најдобрата игра што сте ја играле ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Која најдобрата игра што сте ја играле ?   Која најдобрата игра што сте ја играле ? Icon_minitimeЧет 3 Јан 2008 - 11:00

Lineage II Basketball
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
_ReTKaS
Почетник
_ReTKaS

Број на мислења : 21
Age : 30
Location : don`t know
Registration date : 2007-12-31

Која најдобрата игра што сте ја играле ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Која најдобрата игра што сте ја играле ?   Која најдобрата игра што сте ја играле ? Icon_minitimeЧет 3 Јан 2008 - 19:11

haha najdobri igri sto sum gi imam igrano se lineage2 i nfs most wanted! Exclamation
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
HurtCrusher
Почетник
HurtCrusher

Број на мислења : 22
Age : 25
Location : berovo
Registration date : 2007-12-31

Која најдобрата игра што сте ја играле ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Која најдобрата игра што сте ја играле ?   Која најдобрата игра што сте ја играле ? Icon_minitimeСаб 5 Јан 2008 - 15:11

pa mislam deka najdobra do sega sto sum ja igral e Empire Earth 2 i AoE 3
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
miaaa
Напреден член
miaaa

Број на мислења : 90
Registration date : 2008-01-05

Која најдобрата игра што сте ја играле ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Која најдобрата игра што сте ја играле ?   Која најдобрата игра што сте ја играле ? Icon_minitimeНед 6 Јан 2008 - 16:00

haha najomileni igri mi se SIMS 1 i 2 Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
raperka^^
Напреден член


Број на мислења : 110
Registration date : 2007-12-31

Која најдобрата игра што сте ја играле ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Која најдобрата игра што сте ја играле ?   Која најдобрата игра што сте ја играле ? Icon_minitimeНед 6 Јан 2008 - 17:32

e na mene ne mi teknuva igrata ka se vikase i toku si e taa.Ama ako mi tekne ke si ja naa i se nea ke si ja igram Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
|_rAp_CitY_|
Напреден член
|_rAp_CitY_|

Број на мислења : 54
Registration date : 2008-01-05

Која најдобрата игра што сте ја играле ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Која најдобрата игра што сте ја играле ?   Која најдобрата игра што сте ја играле ? Icon_minitimeВто 8 Јан 2008 - 15:14

raperka mislis za SpinMaster ? Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
raperka^^
Напреден член


Број на мислења : 110
Registration date : 2007-12-31

Која најдобрата игра што сте ја играле ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Која најдобрата игра што сте ја играле ?   Која најдобрата игра што сте ја играле ? Icon_minitimeСре 9 Јан 2008 - 1:00

zaebi spin master sam se naigrala na nea.ne e vo mameto32 pojaka e
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Satchmata
Почетник


Број на мислења : 11
Registration date : 2008-01-11

Која најдобрата игра што сте ја играле ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Која најдобрата игра што сте ја играле ?   Која најдобрата игра што сте ја играле ? Icon_minitimeПет 18 Јан 2008 - 2:58

Need for Speed Underground 2 - mnogu dobra Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Aleksandar
Admin
Aleksandar

Број на мислења : 288
Age : 35
Location : Најверојатно Дома...
Registration date : 2007-12-31

Која најдобрата игра што сте ја играле ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Која најдобрата игра што сте ја играле ?   Која најдобрата игра што сте ја играле ? Icon_minitimeНед 20 Јан 2008 - 2:57

Satchmata напиша:
Need for Speed Underground 2 - mnogu dobra Wink


da da tocno od Need For Speed e najdobra Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://HostingMacedonia.com
Aleksandar
Admin
Aleksandar

Број на мислења : 288
Age : 35
Location : Најверојатно Дома...
Registration date : 2007-12-31

Која најдобрата игра што сте ја играле ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Која најдобрата игра што сте ја играле ?   Која најдобрата игра што сте ја играле ? Icon_minitimeСаб 26 Јан 2008 - 22:10

Ја играл ли некој Call Of Duty 4 каква е ? добра ли е играта ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://HostingMacedonia.com
Александар-
Напреден член
Александар-

Број на мислења : 51
Registration date : 2008-01-03

Која најдобрата игра што сте ја играле ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Која најдобрата игра што сте ја играле ?   Која најдобрата игра што сте ја играле ? Icon_minitimeПон 25 Фед 2008 - 16:55

ne sam ja igral ama gledah kako ja igraa ama e nogu jaka
grafikata e zakon kako u zivo da se tepas ama samo nez koga ke ja odima nekoj u delcevo
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dark Assasin
Почетник
Dark Assasin

Број на мислења : 16
Location : Пред Компјутер
Registration date : 2008-03-11

Која најдобрата игра што сте ја играле ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Која најдобрата игра што сте ја играле ?   Која најдобрата игра што сте ја играле ? Icon_minitimeВто 11 Мар 2008 - 17:18

Definitivno World Of Warcraft,mozda malku e zarazna ali nema veze Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
Која најдобрата игра што сте ја играле ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Која најдобрата игра што сте ја играле ?   Која најдобрата игра што сте ја играле ? Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Која најдобрата игра што сте ја играле ?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Delcevo Forum :: Забава :: Гејминг-
Отиди до: